Siatkarz Bierutów z kolejną wygraną w lidze

BM
Bierutów jest faworytem do obrony mistrzostwa 3 ligi
Bierutów jest faworytem do obrony mistrzostwa 3 ligi fot. Grzegorz Kijakowski
W Kudowie pewna wygrana 3:0

Siatkarze z Bierutowa nadal są jednym z dwóc, obok SMS-u TechniSat EMS Oborniki Śląskie, niepokonanych zespołów w lidze. W sobotę bierutowianie grali na wyjeździe w Kudowie Zdrój, gdzie pewnie zwyciężyli 3:0. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:20 dla podopiecznych Mariusza Dutkiewicza. Drugi set był bardziej wyrównany i rozstrzygnięcie przyszło dopiero na przewagi. W nim także triumfował Siatkarz, wygrywając tę odsłonę do 24. Trzecia seria gier była formalnością w wykonaniu Michała Patykiewicza i spółki. Tylko na początku seta gospodarze nawiązali walkę, jak z równy z równym. Potem przewagę zbudowali goście i w efekcie zwyciężyli wysoko do 13, a cały mecz za trzy punkty.

Kudowa Zdrój - Bierutów 0:3

(20:25, 24:26, 13:25)

Siatkarz: Mucha, Warcholiński, Szmolke, Jezior, Serek, Patykiewicz, Szpak, Krupa, Grzelak, Łabecki, Dutkiewicz.