SKLEPY CZYNNE W NIEDZIELE Warszawa 2018. Gdzie zrobimy zakupy w niedziele? Co czynne w niedziele? Przygotowaliśmy dla Was listę czynnych w niedziele, święta i weekendy sklepów w poszczególnych dzielnicach Warszawy. Znajdziecie tutaj sklepy czynne w dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

W związku z zakazem handlu w niedziele, który wchodzi "w życie" od 1 marca 2018 roku, przygotowaliśmy listę zamkniętych i otwartych sklepów w niedziele w Warszawie. Zebraliśmy sklepy w jednym miejscu i podzieliliśmy je na dzielnice. Poniżej znajdziecie listę dzielnic. Uporządkowaliśmy je alfabetycznie.

Od 1 marca 2018 handel będzie dozwolony tylko w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. W 2019 zakupy zrobimy tylko w jedną niedziele, potem zaś zakaz będzie całkowity.


SKLEPY CZYNNE W NIEDZIELE Warszawa. Gdzie zrobimy zakupy w niedziele? Co czynne w niedziele? [lista sklepów - dzielnice]
Od 1 marca 2018 roku weszły w życie przepisy dotyczące zakazu handlu w niedziele. Zakaz handlu ma obowiązywać od godz. 6 w niedzielę do godz. 6 w poniedziałek. Są jednak sklepy, które w niedzielę mogą dalej prowadzić sprzedaż.

Handel w niedziele
Pojawiają się stwierdzenia, że sklepy odzieżowe i tak będą czynne, ale w formie tzw. "showroomów", czyli że na miejscu będziemy mogli przymierzyć dane ubranie i je zarezerwować, ale kupimy je przez internet a nie w sklepowej kasie. Według ekspertów zakaz handlu w niedziele to także większa szansa dla sklepów internetowych. - Zamknięcie sklepów w niedziele może dać impuls do rozwoju internetowych sklepów spożywczych oraz zmienić zakupowe przyzwyczajenia Polaków – być może będziemy chętniej kupować artykuły codziennego użytku online – komentuje Marcin Jędrzejak, ekspert ds. prawa w Trusted Shops, firmie oferującej gwarancję zwrotu pieniędzy klientom sklepów internetowych. Ta firma przygotowała także kalendarz niedziel, w które nie zrobimy zakupów w roku 2018, 2019 i 2020. Znajdziecie go w galerii zdjęć.

GALERIE HANDLOWE, CENTRA HANDLOWE W WARSZAWIE czynne w niedziele. Jakie sklepy czynne w niedziele? [GALERIA PÓŁNOCNA, ATRIUM REDUTA, CH ARKADIA, ATRIUM TARGÓWEK, WOLA PARK, JANKI, ZŁOTE TARASY, GALERIA MOKOTÓW, BLUE CITY, PROMENADA]. Sprawdź tutaj: Galerie handlowe i sklepy otwarte w niedziele w Warszawie. Gdzie można robić zakupy, kiedy jest to zabronione? [LISTA]

    Informatory Warszawa

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!