SKLEPY CZYNNE W NIEDZIELE Warszawa. Gdzie zrobimy zakupy w niedziele? [lista sklepów - dzielnice]

SKLEPY CZYNNE W NIEDZIELE Warszawa 2018. Gdzie zrobimy zakupy w niedziele? Co czynne w niedziele? Które sklepy są otwarte? Przygotowaliśmy dla Was listę czynnych w niedziele, święta i weekendy sklepów w poszczególnych dzielnicach Warszawy. Znajdziecie tutaj sklepy czynne w dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.
fot. fot. pixabay.com / zdjęcie ilustracyjne

W związku z zakazem handlu w niedziele od 1 marca 2018 roku, przygotowaliśmy listę zamkniętych i otwartych sklepów w niedziele w Warszawie. Zebraliśmy sklepy w jednym miejscu i podzieliliśmy je na dzielnice. Poniżej znajdziecie listę dzielnic. Uporządkowaliśmy je alfabetycznie.

Od 1 marca 2018 handel jest dozwolony tylko w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. W 2019 zakupy zrobimy tylko w jedną niedziele, potem zaś zakaz będzie całkowity.

SKLEPY CZYNNE W NIEDZIELE Warszawa. Gdzie zrobimy zakupy w niedziele? Co czynne w niedziele? [lista sklepów - dzielnice]

Od 1 marca 2018 roku weszły w życie przepisy dotyczące zakazu handlu w niedziele. Zakaz handlu ma obowiązywać od godz. 6 w niedzielę do godz. 6 w poniedziałek. Są jednak sklepy, które w niedzielę mogą dalej prowadzić sprzedaż.

Handel w niedziele
Pojawiają się stwierdzenia, że sklepy odzieżowe i tak będą czynne, ale w formie tzw. "showroomów", czyli że na miejscu będziemy mogli przymierzyć dane ubranie i je zarezerwować, ale kupimy je przez internet a nie w sklepowej kasie. Według ekspertów zakaz handlu w niedziele to także większa szansa dla sklepów internetowych. - Zamknięcie sklepów w niedziele może dać impuls do rozwoju internetowych sklepów spożywczych oraz zmienić zakupowe przyzwyczajenia Polaków – być może będziemy chętniej kupować artykuły codziennego użytku online – komentuje Marcin Jędrzejak, ekspert ds. prawa w Trusted Shops, firmie oferującej gwarancję zwrotu pieniędzy klientom sklepów internetowych. Ta firma przygotowała także kalendarz niedziel, w które nie zrobimy zakupów w roku 2018, 2019 i 2020. Znajdziecie go w galerii zdjęć.

GALERIE HANDLOWE, CENTRA HANDLOWE W WARSZAWIE czynne w niedziele. Jakie sklepy czynne w niedziele? [GALERIA PÓŁNOCNA, ATRIUM REDUTA, CH ARKADIA, ATRIUM TARGÓWEK, WOLA PARK, JANKI, ZŁOTE TARASY, GALERIA MOKOTÓW, BLUE CITY, PROMENADA]. Sprawdź tutaj: Galerie handlowe i sklepy otwarte w niedziele w Warszawie. Gdzie można robić zakupy, kiedy jest to zabronione? [LISTA]

  CENTER VIDEO https://www.youtube.com/embed/_4AXS4-QZkA

  ZOBACZ KONIECZNIE:

  HTML <div style="display:flex; padding: 10px 0 0 3px; flex-wrap:wrap;border:1px solid lightgray; width:fit-content"><br><br><div style="text-align:center; width: 230px; overflow: hidden; flex: 1 0 auto; margin-right:3px"></a><p style="font-size:16px"><b>GALERIE HANDLOWE i sklepy OTWARTE w niedziele w Warszawie. Gdzie można robić zakupy, kiedy jest to zabronione? [LISTA]</b></p></a></div><br><br><div style="text-align:center; width: 230px; overflow: hidden; flex: 1 0 auto; margin-right:3px"></a><p style="font-size:16px"><b>ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE 2018. W które niedziele nie zrobimy zakupów? [daty, KALENDARZ, lista dni]</b></p></a></div><br><br><div style="text-align:center; width: 230px; overflow: hidden; flex: 1 0 auto; margin-right:3px"></a><p style="font-size:16px"><b>Zakaz handlu w niedzielę 2018. W te dni nie zrobicie w Warszawie zakupów [LISTA]</b></p></a></div><br><br><div style="text-align:center; width: 230px; overflow: hidden; flex: 1 0 auto; margin-right:3px"></a><p style="font-size:16px"><b>Zobacz, w jakie niedziele nie zrobisz zakupów. Sklepy będą zamknięte [DATY]</b></p></a></div><br><br><div style="text-align:center; width: 230px; overflow: hidden; flex: 1 0 auto; margin-right:3px;"></a><p style="font-size:16px"><b>Warszawskie centrum handlowe nie ma zamiaru odpoczywać w niedzielę. Tam na pewno zrobicie zakupy</b></a></p></div><br><br><div style="text-align:center; width: 230px; overflow: hidden; flex: 1 0 auto"></a><p style="font-size:16px"><b>Jak sklepy chcą obejść zakaz handlu w niedzielę? Są na to sposoby! [PRZEGLĄD]</b></p></a></div></div>


  CENTER ## Zobaczcie też: Love the Dress. Wypożycz sukienkę od najznamienitszych projektantów!
  CENTER
  CENTER VIDEO //get.x-link.pl/5939b536-b492-3416-1361-faf0dbc8d195,09c66394-0b37-43b1-4534-8dbc941f79a2,embed.html

  Więcej na temat:

  Komentarze

  Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

  Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum.

  Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

  Wybrane dla Ciebie

  Więcej na temat:
  Więcej na temat:

  Powiązane