Śliczna KSW Ring Girl podbija Instagram. To polska Kim Kardashian? [GALERIA]

To jedna z najgorętszych Polek na Instagramie. Jej zdjęcia rozpalają mężczyzn i wzbudzają zazdrość u kobiet. Niektórzy nazywają ją polską wersją amerykańskiej celebrytki Kim Kardashian. Justyna Gradek to fotomodelka, a czasami także pracuje jak Ring Girl na galach KSW. Obok jej zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych po prostu nie da się przejść obojętnie. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.04.2017, 12:44

Śmieszą mnie te porównania typu "polska Kim", "polska Angelina" itp czy mam to rozumieć, że Polska to taki kraj tanich medialnych podróbek.

24.10.2016, 09:10

Ona tutaj ma pozę sparaliżowanej,powykręcanej osoby i tyle już czasu to zdjęcie muszę oglądać gdy tylko otwieram naszemiasto! Co raz rzadziej tu zaglądam!

26.08.2016, 02:00

Być może w zachwyt wpadnę gdy siądzie mi na kolanach taka w tramwaju lub autobusie.

25.08.2016, 00:06

Mi też przypomina Michela Jacksona

25.08.2016, 00:04

Ona się sama nazywa kim . Śmiechu warte za chuda trochę

24.08.2016, 01:45

typowy krajowy plastik www.madein.pl ciezko by to sie podobalo

22.08.2016, 08:55

Typowo malborski typ urody. Tam wszystkie mają taki ideał. Gdzie ona ładna? Plastik, który za chwilę wybuchnie.

21.08.2016, 16:21

Jak zrobi jeszcze tylek dla rownowagi, bo cos go nie widze , jesli zakryje czyms te wystajace zebra, no i rece sa jakies kijkowate. No jesli wystawiliscie to zdiecie do krytyki to na 10 pkt. Daje 4.
Jej figura na zdieciu jest zdeformowana. Jakby polaczenie anorektyczki z napompowanym biustem i dziwnym nosem typu ostatni Mikela.Ale to sie panom moze podoba.
Generalnie 4 za caloksztalt.

21.08.2016, 16:06

Chyba cierpicie z bolu na brak tematow. Pojdzcie do akademika i tam znajdziecie mlode piekne i naturalne do tego madre i inteligente Polki...
Fajnie, ze dziewczyna znalazla sposob na zarabianie ale blagam. Kardashianki i im podobne sa jedynie marketem dla gabinetow plastycznych i normalnie czlowiek nimi sie nie interesuje tak by byly jakims wzorcem, no chyba , ze na robienie podobnej kariery ...

21.08.2016, 09:46

Jedyne co czuje na jej widok, to nieodparta chęć dymania możę być z przodu z tyłu z boku, obojętnie, dobrze wydymać zlać się na gębę i tyle

21.08.2016, 08:11

plastic isn't fantastic

20.08.2016, 22:52

my chociaz mamy te "obwisle cycory" .... i to jest piękne !!!

20.08.2016, 20:55

Ja widziałam ja na żywo na Piotrkowskiej to jest bardzo ładna dziewczyna oczywiście na co dzień nie jest tak mocno umalowana jak do zdjęć może ma coś zrobione ale to sprawa indywidualna ale kochani nie wszystko da się zrobić dziewczyna ma piękna figurę bo ćwiczy tak więc zamiast emanować żarem do roboty

20.08.2016, 17:58

A Ty to powinieneś słownik

20.08.2016, 16:20

sami sobie te cycory wybierają. a ciebie stać na coś lepszego? wątpię.

20.08.2016, 00:04

Nie bądźcie chujkami. Jest ładna i zgrabna. A na zdjęciach o to chodzi a nie o obwisłe cycory, które oglądacie codziennie w łóżku.

20.08.2016, 00:00

Zawsze możesz spróbować tego samego.

19.08.2016, 18:41

A po godzinach świadczy bliższe usługi dla ludności?

19.08.2016, 16:08

PANNA SELFI TYLE CO UMIE ROBIĆ ZROBI KARIERE W DUBAJU

19.08.2016, 12:40

Z OCZU PATRZY GŁUPOTĄ I PUSTOTĄ

19.08.2016, 12:21

Po kiego studiować, uczyć się języków, wystarczy poprawić urodę dobrze wyeksponować swoje walory i droga do kariery i kasy otwarta.

18.08.2016, 21:57

ŁOMATKOICÓRKO a co ją tak wygięło? Lumbago, czy co?

18.08.2016, 20:12

Kim to ona morze nogi całować nic specjalnego...

18.08.2016, 13:49

Do kim jej brakuje bardzo duzo masakra laska sztuczna jak barszcz z torebki.

18.08.2016, 08:15

Ładnie zrobiona-sztuczny biust,pupa,paznokcie,rzęsy,włosy,usta,poprawiany nos-sama słodycz