Słodycze od Wedla to dla niektórych niezapomniany smak dzieciństwa. Z okazji drugich urodzin Naszego Miasta przygotowaliśmy dla Was moc konkursów. Między innymi mamy dla Was kosz słodkich upominków. Sprawdź, co zrobić, aby go zdobyć!

Słodycze od Wedla mogą być Twoje! [KONKURS]


Chciałbyś wygrać klasyczne ptasie mleczko a także kilka smaków wyborowych czekolad od cukierni z wielką tradycją?

Co zrobić aby zestaw przepysznych czekoladowych smakołyków trafił właśnie do Ciebie?


1. zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Dlaczego produkty Wedla są najlepszym prezentem na urodziny?Nagrodę otrzyma autor najciekawszej i najbardziej oryginalnej odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 października (czwartek) do godz. 9:00. Zwycięzca zostanie poinformowany e-mailem, a podwójne zaproszenie będzie do odebrania tylko i wyłącznie w siedzibie naszej redakcji, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.
Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

  Komentarze (75)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Martyna

  Bo pamiętam te słodycze jeszcze z dzieciństwa, bo uwielbiam ptasie mleczko jest niezastąpione, jedyne i wyjątkowe! Bo są przepyszne i zrobione z dobrej jakości czekolady!

  Stiwi

  Bo moja mama dostawałam od Cichego wielbiciela ptasie mleczko Wedla jak była jeszcze panienką, a potem był ślub i dzięki temu jestem ja ;)

  luksy

  Produkty Wedla są idealnym prezentem na urodziny, bo znają i kochają je całe rodziny. Nie ma w Polsce domu, który nie znałby Ptasiego Mleczka, bądź Chopinowskiego pudełeczka. Sprawdzą się zawsze i wszędzie, a podniebienie obdarowanego w siódmym niebie będzie.

  kamkowal

  Produkty Wedla są znakomitym prezentem na każdą okazję a na urodziny szczególnie.Kolejny roczek jaki dodajemy sobie w urodziny sprawia, że dociera do nas jak to szybko ucieka życie i mamy coraz mniej czasu, troszkę wówczas wpadamy w taką nostalgię a jak mamy przy sobie smakowitości z Wedla to humor się nam poprawia i chce się żyć dalej i czekać na kolejne urodziny by znowu cieszyć się prezentami;)

  Mouna

  Produkty Wedla są idealnym prezentem na urodziny, ponieważ każdy smakołyk tej firmy niesie w sobie zapowiedź wyjątkowego smaku, słodyczy, która pozwala cieszyć się pięknymi chwilami z bliskimi ludźmi. Miałam przyjemność zaprosić Przyjaciółkę, która wkrótce zostanie Mamą, do Pijalni Wedla i delektowałyśmy się pysznymi czekoladami, pralinami w nieco staroświeckim, ale tym bardziej urokliwym wnętrzu. Produkty Wedla są synonimem najwyższej jakości, są dla mnie też powodem do domy z naszych, rodzimych wyrobów, więc jestem przekonana, że potrafią umilić każde urodziny, zarówno dziecka, osoby młodej, starszej, kobiety, mężczyzny. Wśród oferty Wedla możemy znaleźć smakołyki i bardzo wyrafinowane, i sprawdzone od lat, więc zawsze będą wymarzonym i trafionym prezentem urodzinowym.

  ulblu

  ...bo czekoladowy "Emil " od lat zaskakuje i bez względu na wiek i poglądy każdej Pani (Panu) smakuje! ;)

  monia

  Najlepszy prezent to taki, który da przynajmniej chwilę radości i rozmarzenia lub przywróci dobre wspomnienia. Słodycze Wedla mają obie te rzeczy. Połączenie wręcz nieziemskiej czekolady i wspomnień z wielu wydarzeń przy których nigdy ich nie zabrakło sprawia, że są najlepszym prezentem na urodziny!

  Agataki

  Wedel to dla mnie smak dzieciństwa wyczekanych, wystanych w kolejkach, lub cudem zdobytych słodkości, na specjalne okazje, takie jak urodziny czy święta. Wyjątkowe chwile spędzone z bliskimi. Czas mija, lat przybywa a sentyment pozostaje. Czując w ustach rozkoszny smak rozpływającej się w ustach wedlowskiej czekolady, łatwiej zdmuchnąć kolejną świeczkę na torcie. Znowu można poczuć się dzieckiem i na chwilę zapomnieć ile to już lat.

  Marti

  bo czekolada ptasie mleczko lub inne produkty podobnego typu zawsze były są i pozostaną najlepszym prezentem na każdą okazje. Nie znam nikogo kto by się nie cieszył kiedy dostaje czekoladę. A jeszcze do tego czekoladę wedla to już szczególnie bo wedel to najlepszamarka słodyczy

  absolutely_fabulous@...

  A cóż innego tak cudnie osładzi przykra myśl o kolejnej przeżytek wiośnie i nadchodzącej wizji zmarszczek i podwiedlych tłuszczy?:)