Soczi 2014 Program Transmisji W Telewizji I Internecie

RedakcjaZaktualizowano 
SOCZI 2014 PROGRAM TRANSMISJI W TELEWIZJI I INTERNECIE
SOCZI 2014 PROGRAM TRANSMISJI W TELEWIZJI I INTERNECIE Tomasz Koryszko/arch. mm
SOCZI 2014 PROGRAM TRANSMISJI. Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi rozpoczęły się 7 lutego i potrwają do 23 lutego. Sprawdźcie plan transmisji telewizyjnych.

SOCZI 2014 PLAN TRANSMISJI W TV, ONLINE TERMINARZ, PROGRAM, STARTY POLAKÓW:

Artykuł był aktualizowany.

KAMIL STOCH ZBIGNIEW BRÓDKA CEREMONIA MEDALOWA W SOCZI NA ŻYWO TRANSMISJA W TELEWIZJI I INTERNECIE [16.02.2014]

22. ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W SOCZI 2014 rozpoczęły się 7 lutego (piątek) i będą trwały do 23 lutego 2014 roku. To pierwsze igrzyska zimowe organizowane przez Rosję.

KAMIL STOCH SKOK W SOCZI 2014 ZŁOTY MEDAL WIDEO

Zawody odbywają się w rosyjskiej miejscowości Soczi oraz w Krasnej Polanie. Poniżej znajdziecie PLAN TRANSMISJI TELEWIZYJNYCH Z ZIMOWYCH IGRZYSK W SOCZI 2014.

TRANSMISJE Z SOCZI można oglądać na TVP, portalu internetowym SPORT.TVP.PL, a także za pomocą aplikacji mobilnej. Warto szukać w sieci również streamingów.

STARTY POLAKÓW W SOCZI 2014 - DATY I GODZINY TRANSMISJI:

10 lutego 2014

8.00 - narciarstwo alpejskie, zjazd do superkombinacji [Karolina Chrapek]
11.00 - narciarstwo alpejskie, slalom do superkombinacji, finał [Karolina Chrapek]
11.27 - short track 500 m, kwalifikacje [Patrycja Maliszewska]
14.00 - łyżwiarstwo szybkie 500 m, finał [Artur Nogal, Artur Waś]
15.45 i 17.35 - saneczkarstwo [Ewa Kuls, Natalia Wojtuściczyn]
16.00 - biathlon, bieg pościgowy mężczyzn na 12,5 km

11 lutego 2014

11.00 - snowboard, halfpipe, kwalifikacje [Michał Ligocki]
11.00 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną, kwalifikacje [Agnieszka Szymańczak, Sylwia Jaśkowiec]
11.25 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną, kwalifikacje [Jan Antolec, Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga]
13.00 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną kobiet, finał
13.25 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną mężczyzn, finał
15.45 i 17.35 - saneczkarstwo [Ewa Kuls, Natalia Wojtuściczyn]
16.00 - biathlon, bieg pościgowy kobiet na 10 km
16.00 - snowboard, halfpipe, półfinały
18.30 - snowboard, halfpipe, finały

12 lutego 2014

08.00 - narciarstwo alpejskie, zjazd, finał [Karolina Chrapek]
10.30 - kombinacja norweska, skoki HS106 [Adam Cieślar]
11.00 - snowboard, halfpipe, kwalifikacje [Joanna Zając]
13.30 - kombinacja norweska, bieg na 10 km, finał [Adam Cieślar]
15.00 - łyżwiarstwo szybkie, 1000 m, finał [Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiecki]
15.15 - saneczkarstwo, dwójki mężczyzn
16.00 - snowboard, halfpipe, półfinały
16.45 - saneczkarstwo, dwójki mężczyzn
18.30 - snowboard, halfpipe, finał

13 lutego 2014

11.00 - biegi narciarskie na 10 km techniką klasyczną [Justyna Kowalczyk, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek, Agnieszka Szymańczak]
11.00 - short track, ćwierćfinały
12.10 - short track, półfinały
13.05 - short track, finał
15.00 - łyżwiarstwo szybkie, 1000 m, finał [Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska]
15.00 - biahtlon - bieg indywidualny mężczyzn na 20 km
17.15 - saneczkarstwo sztafeta

14 lutego 2014

8.00 - narciarstwo alpejskie, zjazd do superkombinacji [Maciej Bydlińśki]
11.00 - narciarstwo alpejskie, slalom do superkombinacji, finał [Maciej Bydliński]
11.00 - bieg na 15 km techniką klasyczną [Jan Antolec, Sebastian Gazurek, Paweł Klisz, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga]
15.00 - biathlon - bieg kobiet na 15 km
18.30 - skoki narciarskie - kwalifikacje do zawodów na skoczni k125

15 lutego 2014

8.00 - narciarstwo alpejskie, supergigant, finał [Martyna Gąsienica-Daniel]
11.00 - biegi narciarskie, sztafeta 4×5 km kobiet, finał
14.30 - łyżwiarstwo szybkie, 1500 m, finał [Jan Szymański, Konrad Niedźwiecki, Zbigniew Bródka]
18.30 - skoki narciarskie - konkurs na skoczni k125

16 lutego 2014

8.00 - narciarstwo alpejskie, supergigant, finał [Maciej Bydliński]
11.00 - biegi narciarskie, sztafeta 4×10 km, finał
15.00 - łyżwiarstwo szybkie, 1500 m, finał [Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska]
16.00 - biathlon, bieg masowy mężczyzn na 15 km
17.15 - bobsleje dwójki, pierwszy zjazd
18.50 - bobsleje dwójki, drugi zjazd

17 lutego 2014

08.00 - snowboard, cross, kwalifikacje [Maciej Jodko, Mateusz Ligocki]
10.30 - snowboard, cross, 1/8 finału [Maciej Jodko, Mateusz Ligocki]
10.55 - snowboard, cross, 1/4 finału
11.04 - snowboard, cross, 1/2 finału
11.12 - snowboard, cross, finał
15.30 - bobsleje dwójki, trzeci zjazd
16.00 - biathlon - bieg masowy kobiet na 12,5 km
17.05 - bobsleje dwójkki, czwarty zjazd
18.15 - skoki narciarskie - konkurs drużynowy na skoczni k 125

18 lutego 2014

8.00 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant [Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel]
10.30 - short track, 1000 m, kwalifikacje [Patrycja Maliszewska]
10.30 - kombinacja norweska, skoki narciarskie na skoczni k 125 [Adam Cieślar]
11.00 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant [Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel]
13.00 - kombinacja norweska, bieg na 10 km [Adam Cieślar]

19 lutego 2014

6.15 - snowboard, slalom gigant równoległy, kwalifikacje [Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz]
8.00 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant [Maciej Bydliński]
10.00 - snowboard, slalom gigant równoległy 1/8 finału
10.15 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną kobiet, kwalifikacje
10.48 - snowboard, slalom gigant równoległy 1/4 finału
11.06 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną mężczyzn, kwalifikacje
11.15 - snowboard, slalom gigant równoległy 1/2 finału
11.30 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant [Maciej Bydliński]
11.31 - snowboard, slalom gigant równoległy finał
12.45 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną kobiet, finał
13.15 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną mężczyzn, finał
14.30 - łyżwiarstwo szybkie, 5000 m, finał [Katarzyna Woźniak]
15.30 - biathlon, sztafeta mieszana

21 lutego 2014

08.45 - narty dowolne, ski cross, kwalifikacje [Karolina Rimen-Żeberecka]
10.30 - narty dowolne, ski cross, 1/8 finału [Karolina Rimen-Żeberecka]
11.05 - narty dowolne, ski cross, 1/4 finału
11.25 - narty dowolne, ski cross, 1/2 finału
11.41 - narty dowolne, ski cross, finał
13.45 - narciarstwo alpejskie, slalom [Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś-Zmiedzowy]
14.30 - łyżwiarstwo szybkie - sztafeta mężczyzn, 1/4 finału
15.23 - łyżwiarstwo szybkie - sztafeta kobiet, 1/4 finału
15.30 - biathlon, sztafeta kobiet
16.13 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta mężczyzn, 1/2 finału
17.15 - narciarstwo alpejskie, slalom [Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś-Zmiedzowy]
17.44 - short track, 1000 m, 1/4 finału
18.21 - short track, 1000 m, 1/2 finału
18.53 - short track, 1000 m, finał

22 lutego 2014

6.15 - snowboard slalom równoległy, kwalifikacje [Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz]
10.15 - snowboard slalom równoległy - 1/8 finału
10.30 - biegi narciarskie, 30 km techniką dowolną [Justyna Kowalczyk, Paulina Maciuszek, Kornelia Kubińska, Sylwia Jaśkowiec]
11.03 - snowboard slalom równoległy - 1/4 finał
11.30 - snowboard slalom równoległy - 1/2 finału
11.44 - snowboard slalom równoległy - finał
14.30 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta kobiet, 1/2 finału
14.51 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta mężczyzn, finał
15.14 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta kobiet, finał
15.30 - biathlon, sztafeta mężczyzn
17.30 - bobsleje czwórki, pierwszy zjazd
19.00 - bobsleje czwórki, drugi zjazd

23 lutego 2014

8.00 - biegi narciarskie, 50 km techniką dowolną, finał [Maciej Kreczmer, Jan Antolec]
10.30 - bobsleje czwórki, trzeci zjazd
12.00 - bobsleje czwórki, czwarty zjazd

polecane: FLESZ: Wybory do Parlamentu Europejskiego. To musisz wiedzieć.

Wideo

Materiał oryginalny: Soczi 2014 Program Transmisji W Telewizji I Internecie - Warszawa Nasze Miasto

Komentarze 8

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
o
oleńka

WWW.GOLDVOD.TV. Zdecydowanie polecam stronę www.goldVOD.tv obejrzycie tam transmisje wszystkiego czego chcecie, bo jest multum programów

zgłoś
o
oi

tera. http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3335451,soczi-skoki-konkurs-druzynowy-gdzie-na-zywo-o-ktorej-skoki-gdzie-transmisja-skoki-druzynowe,id,t.html

zgłoś
k
kibictv

SPORT LIVE LINK - MECZE NA ŻYWO W INTERNECIE. Zimowe Igrzyska Olimpijskie LIVE HD

http://sportlivelink.blogspot.com/2014/02/soczi-2014-zimowe-igrzyska-olimpijskie.html

http://meczetv24h.blogspot.com/2014/01/tvp-sport-hd.html

zgłoś
G
GOLD

Soczi 2014 + ponad 30 kanałów telewizyjnych + filmy + seriale + kabarety. www.goldVOD.tv

zgłoś
A
Alka

Soczi 2014 - skoki - terminarz, kwalifikacje, konkurs online, na żywo, transmisja, tv, [kiedy, o której]. http://www.mmtorun.pl/artykul/soczi-2014-skoki-terminarz-kwalifikacje-konkurs-online-na-zywo-transmisja-tv-kiedy-o-ktorej

zgłoś
a
asd

CEREMONIA OTWARCIA NA ZYWO. CEREMONIA OTWARCIA NA ZYWO

http://www.frikolive.eu/p/tvp-sport.html

http://www.frikolive.eu/p/tvp-sport.html

http://www.frikolive.eu/p/tvp-sport.html

CEREMONIA OTWARCIA NA ZYWO

http://www.frikolive.eu/p/tvp-sport.html

http://www.frikolive.eu/p/tvp-sport.html

http://www.frikolive.eu/p/tvp-sport.html

zgłoś
m
max

Transmisja. http://xurl.pl/soczi2014 transmisja ceremonii otwarcia

zgłoś
L
LIVEE

LIVE. Transmisje bedzie mozna obejdziec w HD na http://live-sport.blo.pl

zgłoś
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3