Kabarety Jurki i Hrabi również wspierają akcję #tak dla rio

(© za:youtube.pl)

Wciąż trwa akcja #takdlario, której celem jest doprowadzenie do transmisji Igrzysk Paraolimpijskich w telewizji polskiej.

Dzięki zaangażowaniu znanych osobistości w lipcu TVP poinformowała, że przeprowadzi transmisję igrzysk.

- Dziękujemy bardzo za deklarację Telewizji Polskiej. Jestem pewna, że warto oglądać zwycięstwa, sportową rywalizację i trzymać kciuki za występy polskich Paraolimpijczyków”- mówi Katarzyna Rogowiec, narciarka biegowa i trzykrotna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich.

Jednak nie wiadomo, czy zostanie ona wyemitowana na kanałach głównych Telewizji Publicznej.

- Przyświeca nam ten sam wysiłek, ta sama wola walki i marzenie o złocie- mówi Karolina Hamer multimedalistka Mistrzostw Świata i Europy - Sport Paraolimpijski jest atrakcyjny medialnie i niezwykle emocjonujący, dlatego zapraszamy kibiców do wsparcia akcji #takdlario. Dzięki temu jest szansa, że Igrzyska Paraolimpijskie będą transmitowane na głównych kanałach TVP i wspólnie będziemy cieszyć się ze zwycięstw oraz przeżywać prawdziwe sportowe emocje- dodaje Hamer.

Przypomnijmy w 2012 roku, podczas ostatnich Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie, telewizja publiczna nie zdecydowała się na ich transmitowanie. Można było oglądać jedynie skróty z zawodów, a nie relację na żywo.

Kampanię wspierają dziennikarze, wśród nich m.in. Przemysław Babiarz, Maciej Orłoś, ludzie ze świata sportu: Justyna Kowalczyk, Tomasz Majewski, Jerzy Dudek, Rafał Sonik, Paweł Korzeniowski, Piotr Chrapkowski, Piotr Żyła, Zbigniew Bródka czy Andrzej Bachleda, ale także Monika Kuszyńska, Anna Dymna, Czesław Mozil, Czesław Jakubiec, Zygmunt Miłoszewski, Andrzej Mleczko, zespoły Lao Che, Brathanki, czy Skaldowie.

Projekt #takdlario potrwa do 30 października. Do akcji można się przyłączyć podpisując petycję na stronie www.takdlario.pl, a także robiąc sobie zdjęcia z podpisem #takdlario i umieszczając je na facebooku.

Zobacz, kto popiera akcję #takdlario:








Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!