Soy Luna wraca do telewizji. A my mamy dla was autografy gwiazd serialu! [KONKURS ROZWIĄZANY]

Już 12 września najpopularniejsza telenowela dla nastolatków – Soy Luna – ponownie zagości na antenie Disney Channel. Z tej okazji mamy dla was gadżety z autografami oraz autografy gwiazd występujących w serialu.

Serial Soy Luna o przygodach zwariowanej wrotkarki będziecie mogli oglądać znów od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00.

A w związku z powrotem serialu na ekrany telewizorów - mamy dla was wyjątkowe gadżety z oryginalnymi autografami gwiazd serialu. Co zrobić, aby któryś z nich trafił do ciebie? Wystarczy w komentarzu pod tym artykułem odpowiedzieć na pytanie:

Co najbardziej podoba ci się w serialu Soy Luna i dlaczego?

[Jeśli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem - podaj po odpowiedzi adres e-mail do siebie]

Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 września do godz. 12:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zobacz też:
Soy Luna, Karol Sevilla: "Będziecie kochać ten serial!". Nowy serial powtórzy sukces Violetty?
Soy Luna, Ruggero Pasquarelli: "Polscy fani, mam nadzieję, że się wkrótce zobaczymy" [Rozmowa NaM]

STUL

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.10.2018, 16:22

Podoba mi się najbardziej z serialu główna bohaterka Luna valente ponieważ że inspiruje mnie jej styl . Opowiada historię o bohaterce która nigdy się nie poddaje i dąży do celu.

29.09.2018, 11:48

W serialu Soy Luna najbardziej podoba mi się to że Luna nigdy się tak łatwo nie poddaje i zawsze spełnia swoje marzenia.Jest dla mnie wzorem do naśladowania, ponieważ sama uczę się jeździć na wrotkach.Gdy się wywrócę to przypomina mi się że Luna dążyła by do celu i by się tak łatwo nie poddała.Każdy odcinek przynosi mi coś nowego,i tak jak Luna uważam że w życiu najważniejsza jest rodzina i przyjaciele.Serial jest pełen uczuć i emocji od pierwszego odcinka wiedziałam że serial Soy Luna jest dla mnie.Uwielbiam go oglądać i z niecierpliwością czekam na nowy sezon.Dzięki temu serialowi wierzę że wszystko może mi się udać.

ewa795@interia.pl.

19.07.2018, 10:55

Soy luna bardzo mi się spodobała ponieważ opowiada życie bohaterki która nigdy się nie poddaje I dąży do swojego celu zakochana Luna w Matteo jest cudowna a cała ta opowieść również chciałabym przeżywać to samo co Luna po prostu cała ta historia o ich życiu jest niesamowita kocham wszystkich bohaterów a szczególnie parę lutteo po prostu kocham tą opowieść i chciałabym bardzo to wszystko przeżywać tak jak Luna nie obchodzi mnie czy wygram ten konkurs chociaż chciałabym go wygrać ale bardzo bym chciała żeby wszyscy jesteśmy hi i z tego serialu mogli przyjechać do Kiel ona nie obchodzi mnie czy wygram ten konkurs chociaż chciałabym go wygrać ale bardzo bym chciała żeby wszyscy jesteśmy he’s z tego serialu mogli przyjechać do polski. Kocham ten serial i życie ich bohaterów!!!!!

06.07.2018, 08:23

Lubie ten serial ponieważ jest tam wiara w marzenia sa niesamowite piosenki i jak oni jezdza na wrotka to cud.Przez ten serial zaczełam jezdzic na wrotka.

06.07.2018, 08:19

ja najbardziej lubie w soy lunie to ze jest tam wiele przyjazni miłosci podoba mi sie przyjazn luny z niną

20.06.2018, 16:28

kocham lune. najbardziej podoba mi się ta magia każdego odcinka ten niesamowity styl luny przepiękne piosenki . serial soy luna jest dla mnie całym światem . powodzenia w konkursie

01.03.2018, 21:36

Kocham lune .Najbardziej podoba mi się ta magia każdego odcinka ten niesamowity styl luny przepiękne piosenki.Serial soy luna jest dla mnie całym światem .powodzenia w konkursie

16.12.2017, 00:44

Najbardziej podoba mi się przygoda luny bo jest zwariowana lubię lune gdyż robi dużo ciekawych rzeczy.teamo

21.10.2017, 22:08

Ja uwielbiam lunę,ponieważ pokazuje co w życiu jest warzne.Moim zdaniem jest to najlepszy program jaki znam.

27.09.2017, 08:50

soy luna mam wrotki bardzo chciała bym wygrać ,ponieważ kocham ten serial i zbieram gadżety. czekam na wyniki.

27.09.2017, 08:44

kocham Soy luna mam wszystko oprócz sekretnika. najbardziej podoba mi się zagadka luny jej osobowość i przygody.
Ps. piosenki znam na pamięć.

26.09.2017, 21:18

Najbardziej spodobała mi się tajemnicze i zagadkowe życie Luny. Jest połączeniem tańca, jadzy na wrotkach oraz piosenki. Najbardziej spodobała mi się piosenka Luny z drugiego sezonu na pierwszym open'nie.

16.09.2017, 17:24

W serialu ,,Soy Luna'' najbardziej mi się podoba jazda na wrotkach i piosenki. Gdy oglądnełam po raz pierwszy ten serial to czułam się pewniej siebie, piosenki odrazu wpadły mi w ucho.

10.09.2017, 14:38

U jeszcze emali malwinkarabiega@gmail.com. życzę wszystkim szczęścia w konkursie

02.09.2017, 20:28

Mi się najbardziej podoba w tym serialu jak luna się nigdy nie poddaje i jak luna i metteo fajnie się tak dogadują. W ostatnim odcinku tak się ucieszyłam jak się pocalowali ale szkoda że matteo musiał wyjechać ale już w drugim sezonie wróci z tego się cieszę oni są tacy superowi naprawdę kocham ich .Jak ich poznałam to było tak moja koleżanka przypomniała mi o soy lunie więc jak wruciłam ze szkoły to sobie włączyłam pierwszy odcinek soy luny i mnie zaciekawiło więc oglądałam następne aż zostałam fanką tego serialu to jest naprawdę fajny serial wiec polecam to każdemu soy luna oznacza jestem księżyc
Kocham ich i to jest koniec mam nadzieję że się podobało

17.08.2017, 08:43

e-meil: wiktoria722293667@gmail.com

17.08.2017, 08:17

W tym serialu najbardziej podoba mi się...
Ta ich pasja do jazdy na wrotkach ❤ Luna i Amber ❤ nareszcie się pogodziły

11.06.2017, 18:14

Mi się najbardzie podoba luna bo walczy o swoje i się nie poddaje. Najbardziej podoba mi się w serialu romatyzm luny i matteo są dla siebie stworzeni

02.05.2017, 12:21

Ten. Serial jest ciekawy śpiewają tam dużo i jeżdżą na wrotkach i to jest fajne dlaczego ? Ponieważ zaispirowało mnie do jazdy na wrotkach i śpiewania tych piosenek lubie wszystkich a naj bardziej lune matteo ambar i simona adres email: oliwiabaj41@gmail.com

01.04.2017, 07:24

Mi najbardziej pidona aię luna dlatego że nigdy się nie poddaję i gdy przejdi

10.01.2017, 21:10

Najbardziej podoba mi się to, że to jest jak Musical. Zamienia Violettę, a ja uwielbiam musicale. Jeszcze uwilebiam wrotki i tutaj jest wszystko złączone, więc jest idelny serial.
Mój email : Loreta03@mail.ru

04.10.2016, 19:20

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Zwycięzcy otrzymali wiadomość e-mail.

01.10.2016, 14:04

W serialu "soy luna" najbardziej podoba mi się śpiew i taniec na wrotkach.
dlaczego? Dlatego że sama tańcze i śpiewam dlatego uznałąm że ten serial jest wspaniały.
W każdej wolnej chwili śpiwam i tańcze piosenki z soy luna spróbowałąm też jazdy na wrotach.
Nigdy o tym nie myślałam.Wychodzi mi to bardzo dobrze
i nigdy nie przegapiłam ani jednego odcinka soy luna w rzadnym sezonie
myślę że spodobał wam się ten komentarz i już wiecie dlaczego kocham serial

soy luna.
dorotakowalczyk882@interia.pl kocham soy luna

30.09.2016, 11:00

Najbardziej w Serialu Soy Luna podoba mi się, więź i relacje między bohaterami, a dlaczego? już tłumaczę:D Relacje między bohaterami odzwierciedlają relacje prawdziwego życia, są prawdziwe, przez co serial jest taki prawdziwy. A więź między bohaterami to coś silnego co spina ten serial w całość (np. wieź Luny i Simona. To coś wyjątkowego). Jak dla mnie to, to napędza serial, i właśnie dzięki temu toczy się akcja.
To może nie jest takie proste do uzasadnienia, ale dla mnie właśnie to jest najlepsze w tym serialu :) Nie tylko muzyka i taniec się liczy ;)
Może moja wypowiedź nie jest zbyt długa, ale mam nadzieję, że udało mi się przekazać to chciałam :)
e-mail: sandra.m3@interia.pl

29.09.2016, 21:13

2 część
A emocji w „Soy Lunie” absolutnie nie brakuje. Każdy odcinek to kolejne niespodzianki i nieoczekiwane zdarzenia, wywierające ogromne wrażenie i sprawiające, że nie można się doczekać, na to co będzie dalej. Reżyser nie daje widzom ani chwili na nudę. Zabawne, inteligentne dialogi, świetnie przeplatane ze sobą sceny, a przede wszystkim ważne, mądre przesłania sprawiają, że każdy odcinek ogląda się od początku do końca z zainteresowaniem. Również problemy i rozterki bohaterów nie są obce dzisiejszej młodzieży i pozwalają nam łatwo identyfikować się z postaciami.
Właśnie utożsamianie się z bohaterami jest w tym serialu takie ważne. W niektórych produkcjach, postacie wydają się być sztuczne, jakby bez życia. Tu jest inaczej. Postacie są prawdziwe, ich przeżycia dynamiczne, wyraziste. Każda ma odmienny cechy, charakter, nawet styl ubierania, co sprawia, że są różnorodne. Na pewno w dużym stopniu jest to zasługa cudownej obsady z różnych stron świata.