Chcesz, aby Twoje auto dosłownie lśniło? Pragniesz, aby przykuwało wzrok na ulicy? Zaprowadź je do samochodowego SPA! Weź udział w naszym konkursie i wygraj voucher WyjątkowyPrezent.pl na SPA dla Twojego samochodu.

Jak zdobyć voucher WyjątkowyPrezent.pl na SPA dla Twojego samochodu?1. zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Twój samochód powinien odwiedzić SPA, bo....?Nagrodę otrzyma autor najciekawszej i najbardziej oryginalej odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 października do godz. 8.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem, a zaproszenie będzie do odebrania tylko i wyłącznie w naszej redakcji.

Opis nagrody znajdziecie na stronie WyjątkowyPrezent.pl

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Czytaj także

  Komentarze (18)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Stiwi

  mam taką małą niszczycielską siłę w domu w postaci mojej kochanej córeczki i po wakacjach to nawet ja sam nie byłem w stanie doprowadzić auta do porządku :)

  Marti

  ponieważ mój tata cały czas tylko wyzywa mnie, że ja tylko jeżdżę autem a już umyć albo zatankować to nie ma to. Gdybym wygrała spa dla samochodu może miałabym argument na całe życie. W końcu mój tata nigdy nie zafundował swojemu samochodowi spa

  gamin

  bo trzeba dbać o swój dobytek a moja landrynka zasługuje na to jak żaden inny samochód. Ja dwa lata temu moją kochaną klijóweczka wyciągnąłem z zaspy forda transita i się udało. Więc zasługuje na coś więcej niż tylko woskowanie;)

  jola droga

  hej,mamy autko i powinno ono odwiedzić Spa bo jest przez nas traktowane prawie jak członek naszej rodziny:) A ono odwdzięcza się płynną jazdą, komfortem i miłymi chwilami w podróży. Dużo zwiedzamy, szczególnie nasz kraj, więc fajnie by było jakby i ono się trochę zrelaksowało w Spa;)

  magda.kaminska

  Chociaż prawo jazdy mam od wielu lat, dopiero teraz, od kiedy mój Narzeczony ma samochód mam okazje je wykorzystywać. Niestety udało mi się go już przetrzeć o słupek parkingowy i mimo,że mój Narzeczony nie był zły, myślę, że byłoby miło tak mu się zrekompensować.

  Borys Kafarov

  Mój mały bolid juz kilka wiosen za sobą ma i przydalyby mu się kosmetyczne zabiegi, które odmłodzą jego zmęczony lakier, manicure i pedicure kółek tez nie poszedlby na marne. Na koniec zadbał bym o jego duszę-czyli wnętrze ;)
  Taki pakiet przywrocilby mojemu małemu japonczykowi salonową świetność!

  rozenka

  mamy stary samochodzik, w którym wozi się wszystko - samemu go wyczyścić to nie lada sztuka. Takie spa dla samochodu na pewno sprawiolby i jemu, i jego użytkowniopm niemałą radość :-) Nie nowe wylansowane samochody zazdroszczą odpicowania staruszkowi! :)

  tymczasowa

  Mój samochód powinien odwiedzić SPA, bo jest bardzo pokrzywdzony przez los. Spotkał się już z drzewem, łosiem, kluczami, zderzakami, a od środka wymęczyły go moje psy. Należy mu się takie SPA!

  go87

  Ja nie wiem czy mojemu samochodowi coś jeszcze pomoże.... ale może warto spróbować ze SPA, właścicielka nigdy nie była w SPA, więc może chociaż samochód. :)