Spektakl "Uwodziciel" w Nowym Teatrze. Wygraj podwójne zaproszenia

Spektakl "Uwodziciel" w Nowym Teatrze to bardzo dobry pomysł na spędzenie wiosennego wieczoru. Mamy dla Was dwa podwójne bilety na 4 kwietnia (godz. 20) i jeden podwójny na 5 kwietnia (godz.20)

Spektakl "Uwodziciel" w Teatrze Nowym. Wygraj podwójne zaproszenia
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Spektakl "Uwodziciel" w Teatrze Nowym. Wygraj podwójne zaproszenia (© Spektakl "Uwodziciel" )

Spektakl "Uwodziciel" w Nowym Teatrze. Co zrobić, aby zdobyć bilet?1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Chcę zobaczyć spektakl "Uwodziciel", bo...Podwójne bilety na spektakl "Uwodziciel" otrzymają autorzy pięciu najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Przy zgłoszeniu prosimy o wskazanie terminu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 marca, do godziny 11.

Czytaj więcej o spektaklu "Uwodziciel" w Nowym Teatrze

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

∨ Czytaj dalej

Komentarze (27)

avatar
avatar

Chcę zobaczyć spektakl "Uwodziciel", bo...może po takim spektaklu sama dam się uwieść. A może ja stanę się Uwodzicielką. Termin - bez znaczenia.

avatar

Nie ukrywam, że tytuł przyciaga, i może dzieki temu spektaklowi moj nick nawet sie zmieni na jakis bardziej uwodzicielski, cos w stylu Don Casanova. A mowiac szczerze tematyka przedstawienia bardzo oryginalna i niewatpliwie kusząca. (jak sie uda to prosilbym o 5.04)

avatar
tymczasowa

Chcę zobaczyć spektakl "Uwodziciel", bo... po przeczytaniu recenzji zaintrygował mnie tematyką seksualności człowieka, która jest raczej tematem tabu w naszym kraju. Poza tym zawsze warto zobaczyć debiutujących reżyserów, kto wie, może to początek dobrej współpracy widz-reżyser?

Borys Kafarov

Tytuł spektaklu jest niezwykle ciekawy i pobudzający wyobraźnię - dlatego tez z nadzieją na możliwość zobaczenia go na żywo nie zdeydowalem się na odsłonięcia rąbka tajemnicy czytając recenzję. Samo słowo ''uwodziciel'' w sztuce ma dla mnie bardzo szerokie znaczenie. Od romantycznych bohaterów lektur,przez postać agenta 007,po najslynniejszego Cassanovę. Jak będzie w tym przypadku? Chciałbym się przekonać 4 kwietnia :)

avatar

Chciałabym zobaczyć spektakl z nadzieją, że mój ukochany pobierze darmową lekcję uwodzenia..mnie oczywiście ;)

avatar

Chcę zobaczyć spektakl w dniu 5 kwietnia,gdyż obchodzę w ten dzień urodziny i przynajmniej uchronilibyście mnie od mojego użalania się nad butelką wina z powodu kolejnej zmarszczki :)
Pozdrawiam

avatar

Chcę zobaczyć spektakl "Uwodziciel", bo... to jest dobry sposób na spędzenie wolnego czasu... Teatr przenosi w inny świat, uczy i wychowuje...:) 4..IV

avatar

Spektakl traktuje o języku jako części tożsamości człowieka i baza do kreowania rzeczywistości. Ja jestem w nim rozkochana, czego wyrazem jest studiowanie polonistyki, wertowanie książek, składanie słów, umiłowanie etymologii. Bardzo chciałabym poznać interpretację Katarzyny Warnke, by móc zaczerpnąć z tego coś dla siebie, coś wynieść, coś przeżyć, czegoś doznać. Nic nie przemawia do mnie piękniejszym językiem niż teatr.

Wybierz kategorię