Rozrywka Edukacja Sport Koncerty, warsztaty i spotkania - pomysły na środę w mieście. Praga-Południe Miłośnicy filmu mogą wybrać się dziś na pokaz czeskiego filmu pt.: "Słoneczne miasto" w reżyserii Martina Sulika.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Rozrywka Edukacja Sport Koncerty, warsztaty i spotkania - pomysły na środę w mieście.

Praga-Południe
Miłośnicy filmu mogą wybrać się dziś na pokaz czeskiego filmu pt.: "Słoneczne miasto" w reżyserii Martina Sulika. Film opowiada o dziejach 4 przyjaciół, którzy stracili pracę i próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Muszla koncertowa w parku Skaryszewskim, godz. 21.15, wstęp wolny.

Dzisiaj o godz. 19 na terenie Centrum Kultury w dawnej wytwórni Koneser, w postindustrialnej przestrzeni Magazynu 1 odbędzie się premiera przygotowanego przez Fundację Centrum Tańca Współczesnego spektaklu "Punkty widzenia". Centrum Kultury, ul Ząbkowska 27/31, wstęp wolny.

Śródmieście
Po raz kolejny odbędą się letnie warsztaty pianistyczne z cyklu "Grać Chopina". Podczas zajęć prowadzonych przez takie sławy, jak Pamela Howland i Andrzej Szopa, uczestnicy będą uczyć się nie tylko gry na pianinie, lecz także prowadzenia koncertu w bliskim kontakcie z publicznością. Dom Polonii, ul. Krakowskie Przedmieście 64, g. 18, wstęp wolny.

Dzisiaj w ramach Art Parku o godz. 19 odbędzie się recital Magdy Umer pt.: "Jeżeli miłość jest". Akompaniował będzie Wojciech Borkowski. Park im. Edwarda Rydza-Śmigłego, ul. Rozbrat, wstęp wolny.

To już ostatnie dni, kiedy można obejrzeć wystawę malarstwa Janusza Oskara Knorowskiego. Artysta w wyjątkowy, zgeometryzowany sposób przedstawia naturę. Galeria Test, ul. Marszałkowska 34/50.

Wola
Urząd Dzielnicy, Muzeum Woli oraz Środowisko Żołnierzy Zgrupowania AK "Chrobry II" zapraszają na wystawę "Zgrupowanie Armii Krajowej »Chrobry II« w Powstaniu Warszawskim". Muzeum Woli Oddział Muzeum Historycznego m.st. Warszawy, Rynek Starego Miasta 21/42, wstęp: bilet normalny 3,50 zł, ulgowy 2,50 zł.

Dla spragnionych radosnej muzyki w afrykańskich rytmach wieczorem odbędzie się jam session "Summer Reggae Jumming". Klub Dobra Karma, ul. Górczewska 67, wstęp wolny.

Żoliborz
Jeszcze do piątku, 21.08 w godz. 9-19. można oglądać wystawę pt. "Trzy strony obrazu". Jej autorami są Mikołaj Chylak, Marek Zając i Marek Ejsmond-Ślusarczyk, absolwenci Wydziału Malarstwa warszawskiej ASP. Centrum Olimpijskie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, wstęp wolny.

Fani szant i muzyki żeglarskiej mogą posłuchać ulubionego rodzaju muzyki podczas solowego koncertu Mariusza "Quczy" Kuczewskiego - gitarzysty, skrzypka, wokalisty i jednego z założycieli popularnej grupy szantowej Mordewind. Gniazdo Piratów, ul. Ogólna 5, wstęp wolny.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!