Maja Popielarska. Spotkanie w Empiku CH Arkadia 11 stycznia 2015 Maja Popielarska. Spotkanie w Empiku CH Arkadia 11 stycznia 2015

Maja Popielarska. Spotkanie w Empiku CH Arkadia 11 stycznia 2015 (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znana ogrodniczka spotka się z fanami 11 stycznia w salonie Empik w CH Arkadia.


Maja Popielarska, 11 stycznia g. 16:00, Empik CH Arkadia.


Maja Popielarska znana ogrodnicza wydała książkę „12 miesięcy z Mają Popielarską. Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie”. 11 stycznia spotka się z fanami, aby opowiedzieć o niej w warszawskim salonie Empik w CH Arkadia.

Ksiażka Popielarsiej to poradnik dla wszystkich fanów uprawy ogrodów i ogródków tarasowych. Zawiera konkretne, praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystywania narzędzi ogrodniczych, czasu wysiewów i nasadzania. Czytelnik dowie się jak skutecznie zabezpieczyć rośliny na zimę, oraz jak pielęgnować je w ciągu roku.

Zobacz też: Wystawa i bezpłatne warsztaty w Zachęcie. Sztuka słona, słodka albo gorzka

Maja Popielarska jest dziennikarką, znaną szerszej publiczności z kanału telewizyjnego TVN Meteo, gdzie prowadzi prognozy pogody. Jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ze specjalizacją architektura krajobrazu. Prowadzi m.in program „Maja w ogrodzie”. Wydała do tej pory pięć książek o ogrodnictwie.

Wstęp wolny.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!