Sprawdź, czy zdałbyś sprawdzian szóstoklasisty [QUIZ]

redakcja

Uczniowie szóstych klas podstawówki napiszą 5 kwietnia sprawdzian szóstoklasisty. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was quiz.
 GRZEGORZ DEMBINSKI/POLSKAPRESSE

Odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - język polski i matematyka

5 kwietnia uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych napiszą sprawdzian szóstoklasisty. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was quiz. Rozwiązujcie nasz quiz i sprawdźcie, czy zdalibyście quiz przygotowywany na koniec szkoły podstawowej.

**

KLIKNIJ W LINK, ŻEBY PRZEJŚĆ DO QUIZU

**

**

Zobaczcie też inne quizy przygotowane przez Nasze Miasto

**

Zobaczcie też: Sprawdzian szóstoklasisty 2015 z CKE [ARKUSZE + ODPOWIEDZI]

Źródło: gazetakrakowska.pl/x-news

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

03.05.2017, 12:48

10 lat 75%

09.04.2016, 16:07

Proszę o wypenienie krótkiej ankiety dotyczącej rynku mieszkaniowego w Sosnowcu (link poniżej):

https://www.ankietka.pl/ankieta/223657/rynek-mieszkaniowy-w-sosnowcu.html

Dziękuję za poświęcony czas!

06.04.2016, 15:32

Fajnie pisać sobie na luzie, że jeżeli dzieciak nie dostanie 100% to głąb. Może warto wziąć pod uwagę, że dzieciaki w 6 klasie są radośnie rozkojarzone. Mój syn, który zna angielski na poziomie gimnazjum zawsze zrobi choć jeden durny błąd (bo nie doczytał albo coś przeoczył). Chyba jednak jeszcze nie czas na takie egzaminy....

05.04.2016, 18:01

Poziom (jak ktos napisal ponizej) ma poziomie II / III klasy z dawnych lat, ale pytania wymagaja myslenia/ umietnosci zastosowania matematyki i tak wlasnie ma wygladac nauka tego przedmiotu.

05.04.2016, 14:01

13% 7 latek mam ale dobsze mi poszło :)))))) pozdrawiam dawid

05.04.2016, 12:58

100%
Ale mnie to nie dziwi. Jestem sporo starszy :-)
Niemniej jest to zabawa dla dzieci z przedwojennej II czy III klasy szkoły podstawowej.

05.04.2016, 12:17

Listonosz...

05.04.2016, 11:55

Panie rodzic.
Jak Ty jesteś taki orzeł, to powiedz nam;
Kto może Ci powiedzieć "Mój synu", a nie jest Twoją matką?

05.04.2016, 11:50

Jak Ty jesteś taki orzeł, to powiedz nam;
Kto może Ci powiedzieć "Mój synu", a nie jest Twoją matką?

05.04.2016, 09:41

Wracamy do normalności. 8 klas podstawówki, 4 liceum, 5 technikum i 3 zawodówki!!!!

02.03.2016, 21:25

12 lat 100%

02.04.2015, 14:25

29 lat - 100% ( w min. ) , Szkoła Podstawowa nr 13 , pozdrawiam

01.04.2015, 13:31

Cienki jesteś i tyle... Ja 65 lat - 100% w 2 minuty!!!

01.04.2015, 13:28

Jeżeli jakikolwiek szóstoklasista nie rozwiąże w 100% tego sprawdzianu, to tę szkołę, do której chodzi, należy zburzyć, nauczycieli wysłać do pracy do kamieniołomów a tych gamoni - na łąkę do pilnowania baranów na wypasie!

01.04.2015, 12:05

Na początku lutego 2015 roku ukazał się rapor GUS „Ubóstwo w Polsce w 2013 roku na podstawie badań budżetów gospodarstw domowych”.Wynika z niego dobitnie, że w czasie rządów PO i PSL-u, szczególnie w latach 2011–2013, nastąpił wzrost biedy skrajnej (bieda skrajna to taki poziom dochodów na głowę w rodzinie, poniżej którego następuje biologiczne wyniszczenie człowieka).Ten dramatyczny, gwałtowny przyrost skrajnej biedy w Polsce nastąpił w sytuacji, kiedy skumulowany wzrost gospodarczy w latach 2008-2013 wyniósł, jak często w wypowiedziach publicznych podkreślają kolejni premierzy, ponad 20 proc. PKB.
W tym samym czasie Polska wykorzystała również blisko 100 mld euro środków z budżetu UE na lata 2007-2013, które zresztą Platforma i PSL uzyskały niejako na wejście od ustępującego w 2007 roku rządu PiS.
Wiedzcie państwo ze po 2020 roku polska będzie juz platnikiem w UE czyli będziemy więcej kasy wpłacać do bzdetu UE aniżeli dostawać, skoro teraz jest tak zle za rządów PO to co będzie później? KONIEC POLSKi KATASTROFA
Po - by żyło sie lepiej - kolesiom.

01.04.2015, 11:48

Jestem po nieprzespanej nocy i rozwiązałem na 42%.Mam 48 lat.

01.04.2015, 10:58

To naprawdę jest dla jakiś głąbów, jestem po nocce wale 3 browara i sobie rozwiązałem, 1 błąd w zadaniu 6 no co dawno się do szkoły nie chodziło :D Mam 31 lat

31.03.2015, 14:55

nie no jaja sobie robicie? to ma być test dzieciaków 12 letnich??? z podpowiedziami w odpowiedziach??? i jeszcze słabe wyniki są???? idiotów szkolimy czy co??? taka łatwizna i popełnia się tyle błędów??? i na to tyle czasu, zamknięcie szkoły na czas egzaminów żeby nie rozprraszać dzieci??? kpina z polskiej edukacji

31.03.2015, 13:07

Ciekawe ilu tegorocznych maturzystów zdałoby ten test... :)