(© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W tygodniu przedświątecznym markety wydłużą czas swojej pracy o godzinę. Jednak w Wigilię niekażdy z nich będzie czynny krócej. Najdłużej otwarte będą sieci sklepów Tesco i Bomi.

W tygodniu przedświątecznym markety będą czynne o godzinę dłużej. Wtedy takie sklepy jak Real, Auchan czy Carrefour będą zamykane dopiero o godzinie 23. Natomiast w Wigilię najwcześniej pracę zakończą sieci sklepów Selgros, Netto, Ikea, Lewiatan i Lidl oraz Praktiker, Biedronka i Kaufland. Markety te otwarte będą do godziny 14:00.

Czytaj takżę: UOKiK: Wiekszość Polaków zakupy świąteczne robi według listy


Do godziny 15:00 w Wigilię otwarty będzie Real, Carrefour, Auchan, Decathlon i Intermarche. A najdłużej pracować będą osoby z supermarketów Tesco i niektórych sklepów Bomi. Zamknięte zostaną dopiero o godzinie 16:00.

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!