Srebrny nasz Mateusz Krawczyk

Grzegorz Drążek
Reprezentant LLKS Pomorze Stargard wywalczył dwa srebrne medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Mateusz Krawczyk był drugi w biegu na 100 metrów (11,67 sek.) i w skoku w dal (6,22 m). To kolejne sukcesy ucznia trzeciej klasy stargardzkiego Gimnazjum nr 2. Wcześniej wywalczył dwa tytuły mistrza naszego województwa.

W MMM w Koszalinie startowali też Kenneth Marynowski i Tomasz Kot z LLKS Pomorze. Kenneth był szósty w rzucie młotem (41,60 m) i jedenasty w rzucie dyskiem (29,32 m). Tomek zajął ósme miejsce w rzucie młotem (37,58 m) i piętnaste w rzucie dyskiem (21,78 m).