Star Darlings: Życzenia do spełnienia. Mamy dla was oryginalne lalki od Disneya! [KONKURS]

STUL

Serial „Star Darlings: Życzenia do spełnienia” można oglądać codziennie o 7:25 i 13:25 w Disney Channel. A my mamy dla was oryginalne lalki Star Darlings, które możecie wygrać w naszym konkursie. Jak? To proste!

Co zrobić, aby jedna z laleczek Star Darlings: Życzenia do spełnienia trafiła do Ciebie? To proste! Musisz:

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym tekstem na pytanie:

Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić lalka Star Darlings: Życzenia do spełnienia i którą chciałbyś otrzymać najbardziej?

Nagrodę otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 października (piątek) do godz. 11:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Serial „Star Darlings: Życzenia do spełnienia” można oglądać codziennie o 7:25 i 13:25 w Disney Channel

Zobacz też: "Nianie w Akcji". Oglądaliście ten film? Mamy dla was autografy Sofii i Sabriny [KONKURS]
Czytaj też: Star Darlings: Życzenia do spełnienia. Animowana nowość o śpiewających czarodziejkach


Zobaczcie też: [Wywiad z Macademian Girl. "W życiu ważna jest różnorodność" [WIDEO]

](http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/wideo/wywiad-z-macademian-girl-w-zyciu-wazna-jest-roznorodnosc,3834667,artwid,t,id,tm.html)

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.10.2016, 15:25

Juz godzine od zakonczenia konkursu juz mamy zwyciezcow? to do naszego miasta niepodobne bynajmniej:)

28.10.2016, 14:18

Szkoda, że zwycięzcy nie są oficjalnie podawani. A powinni, tak jest wszędzie. Osobiście chciałabym wiedzieć, jakie odpowiedzi zostały nagrodzone, i które komentarze trafiły w gust Redakcji. I wcale nie chodzi mi o to, że moja nie została wyróżniona i teraz "płaczę".
Niemniej jednak laureatom szczerze gratuluję, ktokolwiek to jest.

28.10.2016, 13:13

Dziękujemy za wszystkie komentarze. Zwycięzcy otrzymali e-maila.

28.10.2016, 10:48

Na podstawie artykułu II paragraf 1 Kodeksu Dobrej Zabawy i Nowych Wrażeń moja córka została skazana na posiadanie zabawki, która będzie odpowiednia pod względem jej wieku, zainteresowań i etapu rozwoju. Została jej więc przydzielona laleczka Sage. Wyrok jest prawomocny. Córka dobrowolnie zobowiązuje się podjąć tego zadania! Deklaruje, że będzie codziennie spędzać z Sage czas, wyśmienicie się razem bawić, nie nudzić się z nią i być lalką tak zafascynowana, jak jej telewizyjną wersją. A ja, jako rodzic, składam obietnicę, że dopilnuję, aby moje dziecko wzorowo się z tego wywiązywało, i aby zabawa z lalką Sagę dostarczała jej mnóstwo frajdy, radości i wszechstronnie ją rozwijała.

28.10.2016, 07:49

Kiedyś, żyła sobie mała dziewczynka z życzeniem. A brzmiało ono następująco: "zobaczyć słonia". Wyobraź sobie jednak, że żyjesz w czasach, gdy słonie są prawdziwym "przebojem": "Dumbo" i wielu, wielu innych przedstawicieli owego, szarego gatunku przewijało się w dziecięcych głowach, w których nie do wyobrażenia wydawał się ten potężny zwierz. Do Afryki ciut daleko, program przyrodniczy nie wystarcza.. Pozostaje jedno wyjście: wycieczka do zoo. Chociaż atrakcji można tam znaleźć co nie miara, mała dziewczynka zdawała się wręcz nie przejmować innymi zwierzętami. Wiedziała, gdzie ma iść i do kogo: panie Słoniu, nadchodzimy! Gdy udało jej się już dotrzeć do TEGO wybiegu, uśmiechnęła się do nas, rodziny, mówiąc po prostu "dziękuję".
To małe "dziękuję", wzbogacone później zdaniem "jesteście moimi gwiazdkami życzeń" uczyniło mi piękny prezent. Mimo, iż od tego wydarzenia minęło już kilka lat, dalej chciałabym byćć dla siostry jej gwiazdką: spełniając jej marzenia, jak i pokazując, jak pięknym gestem i podarunkiem dla nas samych może być pomoc innym.
Star Darlings - dziewczyny na przeciw marzeniom
Troszczą się o szczęście ludzi
A zatem, by dopomóc zdarzeniom
Radość w małej siostrze chcę obudzić.

Dałabym jej właśnie fioletową Sage
A zadowolenie jest gwarantowane
Razem mogłybyśmy bawić się
Lalkmi przez kolejny, każdy ranek.
I to byłaby z kolei dla mnie
Napiękniejsza niespodzianka z pewnością
Gdyż zależy mi na tym ogromnie:
Siostra siostrze prezent dać z miłością. :)

27.10.2016, 20:56

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami,
żyła sobie dziewczynka, zafascynowana Star Darlings'ami
Miłością bezkresną zwłaszcza Scarlet obdarzyła,
Zatem o lalce takiej od dawna marzyła!
Podobnie jak Scarlet, uwielbia deskorolkę
Zdarza jej się również urządzić demolkę;-)
Chadza własnymi ścieżkami, ale serce ma ogromne
Pełne miłości do ludzi i bardzo niezłomne
O charakterze Scarlet świadczy ręka uniesiona ku górze-
Pokazuje, jak jej marzenia unoszą się nad nią w chmurze!

27.10.2016, 14:47

Proszę Państwa o uwagę,
Gdyż wybrałem lalkę Sage
A dlaczego? Nic prostszego!
Nie ma bowiem tego złego,
Z czym by Sage rady nie dała
A w dodatku, uśmiech wciąż na twarzy miała!
Pozytywna, energiczna, koleżeńska, eklektyczna
Pewna siebie i stanowcza
Żadna tam z niej czarna owca!
Utalentowana i życzliwa innym
Czułbym się zatem winnym,
Gdybym wybrał inną lalę:
Moja córka będzie bawiła się doskonale!

27.10.2016, 14:27

Chciałabym wygrać lalkę VEGA
Już Wam mówię, o co biega:
Otóż córka moja mała, jest jak Vega doskonała
Lubi:- uczyć się wszystkiego,
-każdy odcień niebieskiego,
Kocha tańczyć, grać i śpiewać
Dużo ćwiczyć, zwłaszcza biegać
Pokój jej tonie w błękicie
Fajne to niebieskie życie!
Panna to jej znak Zodiaku
Chyba dużo jest tych znaków
Że pasuje do niej VEGA
Zatem, koniec wiersza już dobiega!

25.10.2016, 23:43

Chciałbym zrobić prezent córce mojej przyjaciółki a taka lalka będzie doskonała :) Myślę, że Vega jej najbardziej się spodoba gdyż uwielbia niebieski kolor :)

24.10.2016, 22:56

Mam dwóch synów i cudowną siostrzenicę, której uwielbiam robić "babskie" prezenty - lalki, ubranka dla nich, akcesoria do włosów, bransoletki, spineczki, torebeczki. W zamian dostaję piękne rysunki, własnoręcznie malowane ramki do zdjęć, tekturowe pudełeczka na biżuterię, bransoletki z papieru. Jestem pewna, że Julka byłaby zachwycona gdyby mogła dostać jedną ze swoich ulubienic - Sage lub Scarlet, ja byłabym szczęśliwa mogąc ją dla niej wygrać. Tym bardziej, że to oznaczałoby, że znów obdaruje mnie czymś, co zrobi dla mnie zupełnie sama ;) Moi synowie nie lubią się bawić w takie rzeczy, a to czysta przyjemność dostawać takie kreatywne prezenty, więc tak, prosząc o tę lalkę trochę jestem egoistką ;)

24.10.2016, 00:35

Jedna z lalek Star Darling, a mianowicie Scarlet, powinna do mnie trafić, ponieważ się z tą postacią utożsamiam.
Niewiele osób ją lubi, ponieważ myślą, że jest wredna, nie każdy potrafi tak łatwo wyrażać uczucia jak Sage czy inne.
Scarlet, została by moją przyjaciółką, bawiłybyśmy się razem, pokazałabym jej ziemie, a ona mi swój zaczarowany świat, to moje życzenie, które ona mogła by spełnić.

21.10.2016, 08:35

Serię Star Darlings obserwuję od roku. Odkąd zobaczyłam lalkę Scarlet, zapragnęłam ją przygarnąć. Scarlet chętnie odwiedziłaby Ziemię, a ja zwiedziłabym z chęcią Gwiezdną Krainę. Chciałabym pokazać Scarlet nasz świat i pomóc spełnić jej życzenie.

18.10.2016, 19:57

Jako, że serial animowany pt.,,Star Darlings: Życzenia do spełnienia", zawładnął moim sercem od pierwszego wejrzenia, nie byłabym sobą, gdybym nie uczestniczyła we wskazanym konkursie. Ten serial pokazał mi, iż aby spełnić marzenie, nie wystarczy tylko o nim śnić - należy wkładać w jego postęp moc starań, nie poddawać się, iść dalej (mimo upadków), kierować się swoim pragnieniem aż do momentu, gdy wprawimy nasze życzenie w życie. Star Darlings przypomniał mi, jak bardzo zależy mi na spełnieniu swojego marzenia - i owszem, spełniło się, ponieważ marzyłam aby powstał konkurs, którego główną nagrodą byłaby lalka o imieniu "Sage", czyli pierwszoplanowa bohaterka Star Darlings. Jestem wam wdzięczna, że stworzyliście ten konkurs, ponieważ w ten sposób służycie mi pomocą w spełnieniu życzenia - mam nadzieję, że czarodziejka, czyli Sage, będzie mnie prowadzić, wspierać i pomagać mi przy wprawianiu w praktykę moich dalszych życzeń, z reguły, iż wybrałam ją spośród innych czarodziejek, ponieważ chcę, aby to ona przekazywała mi odrobinę szczęścia przy danej czynności. Zamierzam się trzymać jak najbliżej Sage, ponieważ wierzę w nią i sądzę, iż razem... zdołamy spełnić moje najśmielsze marzenia. Czasem wystarczy tylko zmrużyć oczy i uwierzyć z całych sił, ponieważ spełnianie życzeń działa wbrew systemowi "krok po kroku", z zasady, iż życie zawsze nas zaskoczy i wszystko, dzieje się w niespodziewanym momencie, na którego tylko czekamy...

14.10.2016, 07:40

Proszę Państwa, oto Hania,
Hania bawi się już sama.
Gdyby Scarlet jeszcze miała,
by ze szczęścia promieniała!

Zaraz by lalka była w warkoczach,
a Hanka miała iskierki w oczach,
by ją karmiła, kładła do wózka
i pilnowała, jak dobra wróżka.

Z miejsca w przedszkolu by Scarlet była,
a Hania paniom się pochwaliła,
wszystkim dziewczynkom ją pokazała,
innym pobawić się z chęcią dała.

Lalka by wniosła dużo radości,
na twarzy Hani uśmiech by gościł.
A jeśli ktoś mi dziś nie dowierza,
daję Wam na to słowo harcerza!

13.10.2016, 12:52

Chciałabym wygrać lalkę Vega
Jest niebieska i ma mocy mega
Co uwielbia tańczyć, na basie gra
Moim marzeniem jest właśnie lalka ta

12.10.2016, 11:13

Taka lalka świetnie umiliłaby mojej córce długie wieczory, które przyniesie pora jesienno-zimowa. Julka zaczęła oglądać "Star Darlings" i powiem, ze nawet się wciągnęła. Scarlet na pewno sprawiła by jej wiele radości. Córka uwielbia zabawę lalkami, lubi je czesać, przebierać, karmić, kłaść spać i wiele różnych zabaw, które podpowiada jej wyobraźnia.

12.10.2016, 10:55

Niestety nie znam serialu, bo troszkę jestem za staram :) ale moje 2 bratanice gdyby dostały takie lalki byłby zachwycone. Każda z tych lalek jest nieprzeciętna i ma swój urok, więc niezależnie którą z tych lalek wybierzecie dla moich bratanicy - z każdej będą zadowolone. Poza tym jest to fajny pomysł na prezent gwiazdkowy, więc już nie musiałabym się zastanawiać co im kupić :)

12.10.2016, 10:51

Moja córka siedziała 2 tygodnie chora w domu. Przez ten czas, żeby jej jakoś umilić ten pobyt wieczorami zrobiliśmy drewniany domek taki dla większych lalek bo domek jest wyższy od córki. Potem go wspólnie pomalowaliśmy na biało i zrobiliśmy trochę mebelków (meble kuchenne, kanapę do salonu, łóżko do sypialni chuśtawkę itd). Domek skończony, brakuje tylko mieszkańców. Miałem właśnie zrobić córce niespodziankę i kupić jej jakąś ładną lalkę. Myślę więc że Sage bardzo pasowałaby do tego domku i córce bardzo by się spodobała. Tym bardziej, że córka w czasie choroby oglądała z zainteresowaniem "Star Darlings"

08.10.2016, 12:31

Kiedy tylko zobaczyłam Sagę, od razu się uśmiechnęłam. Przywołała bowiem piękne wspomnienia z dzieciństwa. Przypomniała mi moją ukochaną lalę Zuzię. Nie, nie są do siebie w ogóle podobne. Zuzia była cała ze szmaty, w środku miała trociny, oczy z guzików, a włosy z wełny. Ale dla mnie była najpiękniejsza. Babcia mi ją uszyła. Wiedziała, jak bardzo chciałam mieć lalę, a w tamtych czasach w sklepach nie można było ich dostać. Skojarzenie Sagi z Zuzią związane jest z jej włosami. Babcia spruła wtedy wełniane skarpety dziadka, aby Zuzi zrobić z tego włosy. Potem dorwałam kalkę i "pofarbowałam" wełnę, i od tamtej pory Zuzka miała już zawsze fioletowe włosy. Bardzo mi się podobała w nowym odcieniu lawendy. Zuzia sprawiła, że byłam naprawdę szczęśliwa. Żadna inna lalka nie dała mi już potem tyle radości, co ona. Dzięki niej mam teraz wiele cudownych i niezapomnianych wspomnień.
Chciałabym więc, aby Saga trafiła do mnie, bo podarowałabym ją córci, a mi "zrekompensowałaby" stratę Zuzi, która została mi już tylko na starych fotografiach. Chciałabym, aby moje dziecko znalazło w Sadzę taką przyjaciółkę, jaką ja miałam w Zuzi, i aby czerpała dużo radości ze wspólnej zabawy. I aby kiedyś wspominała ją z sentymentem i z uśmiechem, tak jak ja swoją ukochaną lalę :)

06.10.2016, 10:46

Chcialabym wygrac laleczke Sage, poniewaz jest sliczna jak aniolek i jest marzeniem pewnej malej dziewczynki...
wiec ma marzenie do spelnienia :).
W dodatku taj jak ja jest spod znaku strzelca i uwielbia lawendowy kolor - coz za zbieg okolicznosci:) ja rowniez.
Poniewaz urodziny ma w najpiekniejszym miesiacu roku-grudniu, ktory jest tez miesiacem moich urodzin, to najwyrazniej Sage jest mi po prostu pisana....