Chcesz mieszkać w miejscu, gdzie ludzie są dla siebie mili, sąsiedzi mówią sobie "Dzień dobry" a ludzie się wobec siebie życzliwi? Zacznij zmieniać swoje sąsiedztwo w ramach akcji społecznej Strefa Dzień dobry

Strefa Dzień Dobry to kampania społeczna promująca życzliwe stosunki sąsiedzkie wśród mieszkańców Warszawy.

Jeśli chcesz, aby Twoje sąsiedztwo było przyjazne i życzliwe, zacznij je zmieniać już dziś! Może to być uśmiech w windzie albo powitanie sąsiada / sąsiadki, z którym dotychczas mijaliście się bez słowa. Zaskocz sąsiada - powiedz "dzień dobry"!

W trakcie Tygodnia Obywatelskiego (8-14 września) każde sąsiedztwo w Warszawie może przyłączyć się do Strefy Dzień Dobry i na własnym przykładzie pokazać jak wyglądają dobre stosunki sąsiedzkie.

Czytaj także: Warszawa lat 40. Zobacz, jak wyglądało Nasze Miasto!

Strefa Dzień dobry. Przyłącz się do akcjiZgłoszenia odbywają się za pośrednictwem formularza, znajdującego się na stronie: strefadziendobry.blogspot.com
W ramach zgłoszenia należy opisać jak wygląda życzliwość sąsiedzka w najbliższym otoczeniu i jak sąsiedzi zareagowali na słowa "Dzień dobry".

Po zgłoszeniu będzie można odebrać specjalnie przygotowane pakiety sąsiedzkich gadżetów m.in. z naklejkami i przypinkami akcji, które będą dostępne u partnerów i Ambasadorów akcji.

Z wszystkich zgłoszeń powstanie specjalny katalog Q - Sąsiedztw, czyli Sąsiedztw Najwyższej Jakości! Termin zgłoszeń mija 14 września.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!