STREFY KIBICA WARSZAWA 2018. Na dachu galerii handlowej, stadionie... Gdzie obejrzymy mecze Polaków? [PRZEGLĄD]

Mundial 2018 odbędzie się w tym roku w Rosji, a pierwsze spotkania odbędą się 14 czerwca. Reprezentacja Polski najpierw zagra z Senegalem (19 czerwca), następnie z Kolumbią (24 czerwca) oraz z Japonią (28 czerwca). Gdzie w Warszawie będzie można oglądać mecze reprezentacji? Z tej okazji powstanie kilka stref kibica, w których transmitowane będą najważniejsze spotkania turnieju. Kliknij w zdjęcie, aby uruchomić przegląd - STREFY KIBICA WARSZAWA 2018.

Już w czwartek, 14 czerwca 2018 roku, rozpoczyna się wielkie święto fanów footballu - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018. Po 12 latach przerwy reprezentacja Polski znów dołączyła do grona 32 najlepszych drużyn świata. Zmagania biało-czerwonych na mundialu będzie można obejrzeć w kilkunastu strefach kibica na terenie całej Warszawy.

Lista stref kibica w stolicy:

1. Na placu Europejskim
Tam nie tylko obejrzycie mecz na dużym ekranie, lecz także będzie mogli kupić przekąski kibica (popcorn, nachosy itp.) oraz chłodne napoje. W tej strefie transmitowane będą mecze Polaków oraz rozgrywki grupowe, ćwierćfinały, półfinały i wielki finał.

2. Narodowa Strefa Kibica
Ponad 70 tys. miejsc i cztery ogromne telebimy czekają na kibiców Biało-Czerwonych na Stadionie Narodowym. Poza transmisją meczu, czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, a także występy muzyczne oraz animacje. Na płycie narodowego staną cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy.

3. Strefa kibica na Woli
Wolska strefa kibica powstanie w amfiteatrze przy ul. Elekcyjnej i będzie otwarta 19, 24 i 28 czerwca oraz 1-2, 6-7, 10-11, 14-15 lipca. Na mieszkańców czekać będzie ogromny telebim, a także inne atrakcje, oferta gastronomiczna oraz kącik dla dzieci.

4. Strefa kibica na Ursynowie
Ekran o wielkości 6x4 metry, 120 leżaków i gadżety do kibicowania będą czekały na wszystkich dopingujących na Ursynowie. Na Kopie Cwila powstanie otwarta i darmowa strefa, w której obejrzymy mecze polskiej drużyny, a także rozgrywki grupowe, ćwierćfinały, półfinały i wielki finał.

5. Strefa Kibica w Progresji
Podczas Mundialu klub muzyczny Progresja (ul. Fort Wola 22) także stworzy specjalną Strefę Kibica w swoim letnim ogródku. Miłośnicy futbolu będą mogli oglądać mecze na telebimie (lub przy gorszej pogodzie w sali na piętrze). Strefa będzie działać we wszystkie dni, w które odbywają się mecze mundialowe.

6. Strefa Kibica na dachu
Galeria Północna (ul. Światowida 17) również zapowiedziała, że stworzy dla kibiców specjalną strefę. Przestrzeń sportowych emocji ma pojawić się na dachu centrum handlowego. Będzie działać od 14 czerwca do 15 lipca.

7. Strefa kibica na Bemowie
Strefa kibica na Bemowie powstanie w Amfiteatrze im. Michaela Jacksona (ul. Raginisa).

8. Strefa kibica na Bielanach
Bielańska strefa kibica powstanie na terenie przy stacji metra Słodowiec na tzw. Serku Bielańskim.

9. Strefa kibica na Targówku
Targówek również stworzy swoją strefę kibica - powstanie ona w Parku Bródnowskim.

10. Strefa kibica w Śródmieściu
Przy Pałacu Kultury i Nauki (od strony Al. Jerozolimskich).

11. Strefa kibica na Pradze-Południe
Na Pradze-Południe strefa kibica powstanie przy Centrum Handlowymym Promenada.

12. Strefa Emocji LOTOS na Pradze Północ
„Strefa Emocji LOTOS na Pradze-Północ'' będzie funkcjonowała codziennie, od 14 czerwca do 15 lipca w godzinach 13:00-23:00, na stadionie DOSiRu przy ul. Kawęczyńskiej 44.
W tej strefie czekają na kibiców nie tylko mecze, ale także animacje artystyczne, zabawy ruchowe, pokazy gigantycznych baniek mydlanych, malowanie twarzy, konstruowanie instrumentów do kibicowania oraz konkursy z nagrodami. Z myślą o młodych mamach przygotowana zostanie przestrzeń do przewijania i karmienia maluchów. Na terenie stadionu będzie można skorzystać z oferty cateringowej.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum.

12.06.2018, 07:55

i po co te slajdy redaktorzyno, jak przy opisie ursynów pokazujesz pałac kultury,
leniwe gimbusy
nawet zdjec sie wyszukac nie chciało nie mówiac juz o pojechaniu na miejsce

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane