Strzelanina w Tbilisi! Barcelona wygrywa z Sevillą i zdobywa Superpuchar Europy [zdjęcia]

redakcja
Takie mecze przechodzą do historii. W finale Superpucharu Europy rozgrywanym w stolicy Gruzji padło aż dziewięć bramek. Ostatnia z nich, autorstwa Pedro, na 5:4 padła w 115 minucie i przesądziła o zwycięstwie Barcelony nad Sevillą, która mimo że przegrywała już 4:1 potrafiła odrobić straty i doprowadzić do dogrywki.

FC Barcelona - Sevilla FC 5:4 (4:4, 3:1)

Bramki: Messi (7, 16), Rafinha (44), Luis Suarez (52), Pedro (115) - Banega (3), Reyes (57), Gameiro (72-karny), Konoplianka (81).

Barcelona: Marc-Andre Ter Stegen - Dani Alves, Gerard Pique, Javier Mascherano (93. Pedro Rodriguez), Jeremy Mathieu - Ivan Rakitic, Sergio Busquets, Andres Iniesta (63. Sergi Roberto) - Luis Suarez, Lionel Messi, Rafinha (78. Marc Bartra).

Sevilla: Beto - Coke, Adil Rami, Grzegorz Krychowiak, Benoit Tremoulinas - Jose Antonio Reyes (68. Jewhen Konoplianka), Michael Krohn-Dehli, Vicente Iborra (80. Mariano), Ever Banega, Vitolo - Kevin Gameiro (80. Ciro Immobile).