Studio tatuażu, Warszawa: Które jest najlepsze? [PRZEGLĄD]

Jesteś miłośnikiem tatuażu? A może pomysł na trwałą ozdobę chodzi ci po głowie dopiero od niedawna? Nieważne. Ważne jest to, żeby wybrać odpowiednie studio tatuażu w Warszawie - profesjonalne, bezpieczne i czyste. Gdzie w stolicy znajdziemy doświadczonych, kreatywnych artystów tatuażu? Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii!

Klaudia Chrobak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.11.2018, 11:53

Robiłem tatuaż, bardzo rozbudowany graficznie, własny projekt w www.time4tattoo.pl . Nanieśli drobne poprawki, wszystko do akceptacji. Znieczulenie poszło bezpłatne. Zero zaliczeń. Rozliczenie za projekt nie za godziny. Co jeszcze? Nikt tam nie działa pod presją czasu, co jest mocno widoczne. Fajne pomysły mają, więc nawet, jak nie masz wielkiej inspiracji to idź pogadać. Wyciągną z ciebie twój wzór :) Polecam grzecznościowo, bo mam bardzo dobre wspomnienia, a tatuaż krótko mówiąc wyszedł świetnie. Zapłaciłbym jeszcze więcej chętnie.

27.09.2018, 13:41

jeśli chodzi o dobre studio tatuażu w Warszawie to ja ze swojej strony polecam JAH LOVE TATTOO. Znajduje się na ulicy Wilczej :) Świetna atmosfera, przyjemny wystrój i przede wszystkim zespół bardzo utalentowanych tatuatorów :)

10.09.2018, 07:51

Tylko IroInk - Sympatyczne, kameralne studio. A przede wszystkim bardzo profesjonalne. Polecam wszystkim - link do strony http://www.iroink.pl/

24.08.2018, 11:22

Alternative Tattoo!!!! Bez dwóch zdań najlepsi w mieście :) Liczy się jakość, nie fejm i dlatego polecam każdemu na pierwszy oraz każdy kolejny tatuaż właśnie ich!!!

27.06.2018, 22:44

Byłem ostatnio w Jah Love Tattoo Studio i porażka, dwa razy musiałem wracać na poprawkę za którą musiałem dopłacać - odradzam

25.02.2018, 23:43

Zdecydowanie polecam ekipę z Jah Love Tattoo Studio!! Świetna atmosfera, mega talent i perfekcyjne wykonanie ciekawych wzorów. Korzystałem z tego studio już dwukrotnie i jestem zadowolony. Moje tatuaże robią furorę wśród znajomych :)

02.02.2018, 13:30

Sam nie mam, ale się interesuję tematem. Chodzi mi po głowi tatuaż.
Moi koledzy ostatnio robili tatuaż u tej dziewczyny, są zadowoleni, polecają.
https://www.facebook.com/oktinktattoo/

14.12.2017, 14:49

Alternative Tattoo z czystym sumieniem! POLECAM! Oni juz zawsze beda mi siedziec z tylu glowy gdy pomysle o nowym tatuazu.

21.11.2017, 14:37

ja robiłem tatuaż pół roku temu w Jah Love na Wilczej. Świetni ludzie, utalentowani, kontaktowi, a do tego atrakcyjne ceny. Są tam artyści, którzy specjalizują się w różnych rzeczach czy to portretach, czy bardziej takich geometrycznych wzorach. Mój tatuaż jest dopracowany najmniejszych szczególe: cienie, kolory, kreska - kawał dobrej roboty wykonał Michał z tego studia.

18.11.2017, 16:36

Witam serdecznie poszukuje osoby a w zasadzie katuazysty który okolo 15 lat temu pracował w studio na Brodnie w Warszawie
Osoba ta jest pochodzenia tajskiego lub koreańskiego bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu tej osoby .

15.10.2017, 03:42

Właśnie szukam dobrego salonu z wyżej wymienionych ten jak dotąd najlepszy

06.10.2017, 08:03

Ja robiłem rękaw w Sativa.ink Tattoo Warszawa w galerii Ursynów i jestem mega zadowolony. Przy rekawie zaplacilem tylko 700zl za sesje. Wczesniej bylem w "niby" najlepszym studio w mieście to chcieli 1400 za sesje. Aaa i zrobili mi kolczyk w gratisie bo miałem urodziny

09.06.2017, 13:40

Polecam Pana Michała, jestem zadowolona z tatuażu, który dla mnie wykonał. Jego prace można sobie przejrzeć na FB - https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10153895271611226 studio bardzo przytulne, wszystko sterylne no i w centrum Warszawy.

30.04.2017, 20:52

W Warszawie tatuowałam się w Jah Love Tattoo Studio- całkiem niedawno, więc trafiłam na ich nowy lokal na Wilczej. Gorąco polecam- bardzo pomocna ekipa, podpowiedzą co poprawić, zagadują w czasie zabiegu, więc człowiek zapomina o bólu. Jesli ponownie zdecyduję się na tatuaż to właśnie tam zawitam.

20.04.2017, 13:45

Mam ostry tatuaż geometryczny od time4tattoo.pl. Polecam, bo jest świetny fachowiec Patryk w tym gabinecie tatuażu. Robi każdy wzór i to na poziomie „wow”. Duże obciążenie klientami. Ludzie do niego walą dniami i nocami. Nie wiem, jakim cudem ogarnia :) To mój pierwszy tatuaż, ale chcę już więcej. Myślę w ogóle nad kilkoma geometrycznymi powiązaniami przechodzącymi przez całe ciało. Szukałem tatuażysty bardzo, a to bardzo długo i to nie tylko w Warszawie, ale też przeszukiwałem rynek trójmiasta, Śląsk i parę innych miejsc. Tylko Patryk, nawet warto dojechać i tam gdzieś przenocować. Satysfakcja 100%, a usługa w ogóle nie boli. Mnie to chyba najbardziej zdziwiło.

11.04.2017, 23:26

Kilka razy korzystalam z Jah Love ( od niedawna- na ul. Wilczej 32) i zawsze jestem zadowolona. Tatuował mnie Adolf i Zuzia- super ludzie, mega utalentowani i pozytywnie nastawieni do klienta. Nowy lokal robi wrażenie :) Polecam!

11.04.2017, 12:42

Zgadza się alternative tattoo zawsze na tak, inni się chowają. Oni profesjonalnie pomoga, doradza i wykonaja kawal dobrej roboty inni zaś wszystko mają w de***. Polecam, pozostałych odradzam :)

30.03.2017, 12:59

A ja polecam Alternative Tattoo na warszawskim gocławiu. Cicho, spokojnie, profesjonalnie. Skromni, nie robią wokół siebie zamieszania jak wiele innych studiów, nie pokazują się na imprezach mimo licznych zaproszeń. Bo po co? są cholernie zdolni, prace bronią się same i warto skubnąć od nich trochę sztuki na swoje ciało. Naprawdę warto się zainteresować, polecam!

24.02.2017, 18:03

Może przestań być chamem

20.02.2017, 21:19

Polecam Studio 28 tattoo na Marywilskiej w Warszawie. Studio z profesjonalnym podejściem i głowami pełnymi pomysłów :-) ostatnio byłam na tatuażu u Sashy i jestem mega zadowolona. Wzór jest wyjątkowy. Myślę, że jeszcze tam zawitam :-)

16.02.2017, 15:36

Najlepszy tatuator w Warszawie to IRON z Arttoo,czekałem na termin dwa miesiące ale było warto ! Polecam.

03.02.2017, 03:05

Witam ciekawe zestawienie,ale brakuje Szolca ....na pierwszym miejscu.
Pozdrawiam

30.01.2017, 11:11

Widziałem pracę straszna sprawa, straszna.

23.01.2017, 16:28

Dla mnie Szerytattoo rzadzi w Warszawie i w Kosmosie. Ludzie super tworza super sztuke i ta atmosfera....chillout pelen. Dzis 3 tatoo i jestem szczesliwa jak gwiazda

29.12.2016, 20:05

Polecam Hawk Ink Tattoo, ul. Ciołka 35. Jestem zadowolona, super wykonany tatuaż, miła atmosfera. Zakrywają też stare wzory :)