Podczas akcji Stylowy Recykling z Factory Warszawa Annopol zebrano ponad tonę ubrań. W specjalnie oznakowanym kontenerze, który stał w samym centrum Warszawy, wymieniano odzież na vouchery do nowego centrum handlowego.

Główną ideą akcji jest przede wszystkim pomoc potrzebującym. Pierwszy etap zakończył się nie lada sukcesem, zebrano bowiem 1242 kilogramy odzieży. Zgromadzone rzeczy zostały przekazane na cele statutowe Polskiego Czerwonego Krzyża. Zachętą do zbiórki były vouchery na zakupy o wartości 10 zł, które dawane były za każdy oddany kilogram ubrań.

Factory Warszawa Annopol. Otwarcie 13 marca. Zobacz marki i sklepy w jakich zrobisz zakupy!

– Akcja łączy trzy ważne dla nas elementy: ekologię, smart shopping oraz działania społeczne. Ekologię rozumiemy tu poprzez działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i zmniejszenia ilości odpadów tekstylnych. Vouchery, które uczestnicy otrzymają w ramach akcji pozwolą na zakupy ze zniżką, doskonale zatem wpisują się w ideę smart shoppingu. Wszystkie zebrane podczas akcji ubrania przekażemy na cele statutowe Polskiego Czerwonego Krzyża. Drobny gest każdego z uczestników Stylowego Recyklingu to tak naprawdę realna pomoc najbardziej potrzebującym – tłumaczy Monika Olejnik-Okuniewska, senior marketing & PR manager, Neinver Polska.

Wraz z otwarciem nowego centrum Factory Warszawa Annopol odbędzie się drugi etap akcji Stylowy Recykling. Akcja odbędzie w dniach 13- 19 marca i podobnie jak w poprzedniej edycji każdy oddany kilogram ubrań będzie wymieniany na voucher. Bon o wartości 10 zł będzie można wykorzystać na zakupy w wybranych sklepach Factory Warszawa Annopol. Oznakowany kontener tym razem stanie na parkingu przed centrum handlowym, a zbiórka będzie prowadzona codziennie w godzinach otwarcia sklepu.

Czytaj także: Warsaw Fashion Weekend: już 5 - 7 kwietnia w Soho Factory

Jeśli macie w szafie stertę niepotrzebnych ubrań - już 13 marca przyjdźcie na parking przed Factory Warszawa Annopol, wymieńcie ubrania na vouchery i ruszcie na zakupy w nowo otwartym centrum handlowym!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!