22 sierpnia, Aeroklub Suwalski ul. kpt M.Wojczyńskiego 1, w Suwałkach organizuje skoki spadochronowe. Skoki Tandemowe to skoki ze specjalnym spadochronem przystosowanym dla dwóch osób - instruktora i pasażera.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
22 sierpnia, Aeroklub Suwalski ul. kpt M.Wojczyńskiego 1, w Suwałkach organizuje skoki spadochronowe.

Skoki Tandemowe to skoki ze specjalnym spadochronem przystosowanym dla dwóch osób - instruktora i pasażera. Skoki wykonuje się z wysokości 4000 metrów, przez 2500 m trwa swobodne spadanie z prędkością 200 km/h.

Skok w tandemie to ciekawy sposób na przeżycie wspaniałego doznania, jakim jest swobodne spadanie. Skoczek w tym wypadku nie musi się niczym martwić, wszystko pozostaje na głowie instruktora. Mało tego - ten typ skoku nie wymaga nawet badań lekarskich.

Aby umówić się na wykonanie skoku w tandemie z instruktorem skontaktuj się z nami najpóźniej na 7 dni przed terminem skoków tzn. dniem 22 sierpnia 2009.

Organizatorem skoków jest Mazurski Portal Internetowy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!