święto siekierek

święto siekierek warszawa (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Święto Siekierek organizowane jest już po raz trzeci. Festyn to zawsze znakomita okazja do spotkania „starych” mieszkańców żyjących na Siekierkach nawet od kilku pokoleń i tych „nowych”, którzy osiedlili się tutaj kilka lat lub kilka miesięcy temu.

Co na nas czeka podczas tegorocznego Święta Siekierek? Oto program trzeciej edycji święta.

Wszystko rozpocznie się o godzinie 15.00 dziecięcym meczem piłkarskim: SIEKIERKI contra SĄSIEDZI. O 16.15 następny mecz piłki nożnej: mieszkańcy Siekierek contra urzędnicy Mokotowa. Na zakończenie o godz. 18.00 Potańcówka na Siekierkach: spektakl Wodewil Warszawski i nauka tańców warszawskich – Teatr Pijana Sypialnia

Wśród dodatkowych atrakcji znajdziemy m.in. atrakcje rekreacyjno-sportowe dla dzieci i dorosłych, zabawę fantową, warsztaty ceramiczne i plastyczne, wyprzedaż garażową, malowanie twarzy, audiospacer po Siekierkach, lunety na Siekierki, a także wspólne grillowanie dla smakoszy, plenerowy dmuchaniec dla najmłodszych, domowe wypieki dla łasuchów, wizyta strażaków i wiele innych niespodzianek. - Szczególnie zapraszamy do udziału w kulturalnej wyprzedaży garażowej zapraszamy wszystkich, którzy za niewielką kwotę chcą sprzedać książki, filmy, płyty, gry i zabawki - zachęca Iwona Okupska, z Dorożkarni.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

Zobacz: Jesienne spacery po Warszawie
 
Organizatorzy: Dom Kultury Dorożkarnia, Fundacja Bo Warto, PKS Falconia oraz Szkoła Podstawowa nr 3. Start: 14 września 2014, niedziela, godz. 15.00 – 20.00, podwórko Dorożkarni i boisko Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Siekierkowska 28.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!