Sylwester 2012 w Warszawie na Placu Konstytucji

„Daddy Cool”, „Boys, boys, boys” i „Billie Jean” - na Sylwestrze na Placu Konstytucji usłyszymy w tym roku dyskotekowe hity.
Sylwester 2012 w Warszawie na Placu Konstytucji
 arch. mm

Zobacz zdjęcia z sylwestra 2012 na pl. Konstytucji

Plac Konstytucji po raz kolejny będzie miejscem, gdzie ratusz zorganizuje miejski Sylwester. Podobnie jak rok temu, na scenie zobaczymy głównie polskie gwiazdy. Wystąpią m.in. Zakopower, Maciej Maleńczuk, De Mono, Big Cyc, Kora, Kasia Kowalska, Oddział Zamknięty, Afromental, Ewa Farna, zespół Weekend.

Pojawią się także debiutujący w tym roku Honey Skarbek, Jula, Rafał Brzozowski, czy zespół Loka. Usłyszymy również Tomasza Kowalskiego i śląską grupę Oberschlesien – artystów, którzy wystąpili w IV edycji polsatowskiego „Tylko muzyka”.

Polscy artyści wykonają covery znanych dyskotekowych przebojów. „What Is Love” Haddawaya zaśpiewa Feel. Z kolei „Gangnam style” usłyszymy w wykonaniu grupy Volver.

Sylwester 2012 na Placu Konstytucji w Warszawie rozpocznie się o godz. 20.00 i potrwa około sześciu godzin. Transmisję będzie można oglądać w Polsacie.

Czytaj więcej o Sylwestrze 2012 w Warszawie

.

MM Warszawa

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.01.2015, 12:50

zajefajnie. fajna impreza

17.01.2015, 12:49

CO ZA WIOCHA PL !!!!!!. Z roku na rok coraz bliżej dna !!! W tym roku to już poziom osiągnął poziom GÓWNA !!!!

17.01.2015, 12:49

MALEŃCZUK ŚPIEWAŁ JAK ŻUL ALE I TAK LEPIEJ OD RESZTY . Wystarczyło przyoszczedzić i dac samego Malenczuka !! Śpiewał jak najebany w barze ŻUL !!!

17.01.2015, 12:49

JULA TO JAKAS PORAZKA !!!. Jula pokazala,zal.pl

17.01.2015, 12:49

Fajerwerki od bufetowej. Podjechałam o 24 na pokaz fajerwerków, stałam na rondzie Dmowskiego ale nic większego nie widziałam. Nie było, czy były takie maleńkie?

17.01.2015, 12:49

KO. Cichopek i Ibisz beznadziejni

17.01.2015, 12:49

RENO. KORA ,MALEŃCZUK< SUPER

17.01.2015, 12:49

sylwester. jak można tak źle się wypowiadać.... tak super imprezy dawno nie oglądałam....najlepszy był M.Maleńczuk....ale Ewa Farna super zaśpiewała przebój Queen...

17.01.2015, 12:49

aleee. KOTERSKI FAJNY GOŚĆ Jeżyna również pa

17.01.2015, 12:49

tofik. fajna inpreza 10\10

17.01.2015, 12:49

Komentarz do Sylwestra. Oprawa bardzo droga. Widać że Pani Prezydent nie żałuje kasy na blichtr. Natomiast wykonania bardzo przeciętne. Ciekaw jestem kto tak promuje tego chłystka Koterskiego. On jest wręcz żenująco głupi. Każdy ze zgromadzonych widzów byłby lepszy. Pełno policji. Założę się że nie było incydentów. I dobrze. Czułem się naprawdę bezpiecznie. Generalnie 5 z 10.

17.01.2015, 12:49

Dla Ale . Dziewczyna o perłowych włosach. Przebój węgierskiej grupy Omega. Szczęśliwego Nowego Roku :-)

17.01.2015, 12:49

sylwester. najgorsze gówno jakie można było oglądac

17.01.2015, 12:49

ZAKOPOWER. Jak się nazywa 2 piosenka, która wykonało Zakopower??

17.01.2015, 12:49

ile kosztowało to karaoke?. ile milionów poszło z naszej kasy do kasy kolesi hgw
za to badziewne karaoke?!!!!

17.01.2015, 12:49

fuuuuuujć. Zedjmijcie także Cichopek i Jeżyne bo naprawde juz za duuuuuuuuuuuuuuzo ich w tej tv

17.01.2015, 12:49

MEGA ZAJE.ISTY SYLWESTER !!!. JECHALIŚMY 200 KM NA TEGO SYLWESTRA W WARSZAWIE I ... BYŁO ZAJE.IŚCIE , TANECZNIE I NAPRAWDĘ IMPREZOWO !!! CAŁA NASZA 4 BAWIŁA SIĘ FANTASTYCZNIE !!! RÓŻNORODNOŚĆ MUZYKI I POŁĄCZENIE HITÓW WSPÓŁCZESNYCH Z DAWNYMI ZNANYMI SPRAWIŁA , ŻE KAŻDY MÓGŁ COŚ DLA SIEBIE ZNALEZĆ I POSŁUCHAĆ... Z RESZTĄ CO TU PISAĆ WYSTARCZY TYLKO POPATRZEĆ NA TE 100 PARE TYSIĘCY LUDZI JAK SIĘ BAWIŁO I ŚPIEWAŁO RAZEM Z ZESPOŁAMI :))) DLA MNIE BOOOMBA !!!

17.01.2015, 12:49

sylwek. dla ciebie może bomba dopuki tego nie usłyszeli , po 200km mi też by było wszystko jedno

17.01.2015, 12:49

mm. kto Koterskiego wpuszczał na scenę pijaka wstyd pszyniusł POLSATOWI widać dużo debili jest w tej telewizji

17.01.2015, 12:49

Gowno. NAJGORSZE GOWNO JAKIE WIDZIALEM

17.01.2015, 12:49

Julaaaaaa. Jula i jej fałsze? Zawsze Spoko ;)

17.01.2015, 12:49

Mogli dac orginał PSY. cała reszta to karaoke niech do knajpy ida a nie na sylwester najgorszy na świecie
Mogli dać kase na jakiś super stary hit orginał oraz super hit 2012roku

CHAŁAAAAAAAA...................AAAAAAAAAAA

17.01.2015, 12:49

Oglądam !!. czekałam na występ Afromentalu i był świetny już sie nie mogę doczekać sylwka w następnym roku. Dziękuje organizatorom za takie wspaniałe gwiazdy a chłopakom za zaje...fajny występ. Nienawidze tylko w tym wszystkim K.Ibisza no ale cóż przetrwam Najlepszego N. roku 2013 oby nie był pechowy ;)

17.01.2015, 12:49

bawmy sie dobrze. kochani proszę was, miejcie rozum choć dziś

17.01.2015, 12:49

renia slask:). najepszy wystep?Papa D-naaaaaajjjjjjj i najjjjjjbardziej w temcie,zara potem De Mono:!!!!!!!!!!!!!najlepsi,bez lansuuuuu,super!!!!!!!!Nowy Rok niech bedze dl nich naj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))