Sylwester u Andrzeja Dudy. Ponad 300 tys. chce przyjść od Prezydenta - w tym ONI!

redZaktualizowano 
Sylwester u Andrzeja Dudy. Ponad 300 tys. chce przyjść od Prezydenta - w tym TAKIE postaci!
Sylwester u Dudy? Ponad 300 tysięcy osób zadeklarowało swoją chęć wzięcia udziału w sylwestrze z prezydentem Dudą. Chętnych stale przybywa. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić galerię.

Sylwester u Andrzeja Dudy

Akcja “Sylwester z Andrzejem Dudą” odbija się szerokim echem na Facebooku. Do wydarzenia dołączają kolejne osoby, najwyraźniej zmęczone jakością polskiej polityki. Wydarzenie też komentują podszywający się pod prawdziwe osoby internauci. Wydarzeń tego typu istnieje w sieci całe mnóstwo.

Dwa największe fanpage’e zgromadziły ponad 300 tysięcy osób żartujących z imprezy u prezydenta. A wy, wybieracie się?

Zobacz koniecznie: Sylwester u Andrzeja Dudy - internauci komentują prześmiewczą imprezę [MEMY]


Zobaczcie też: [Mercedes 300d. Możesz kupić auto, którym jeździł Gomułka [ZDJĘCIA, WIDEO]

](http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/mercedes-300d-mozesz-kupic-auto-ktorym-jezdzil-gomulka,3953914,artgal,t,id,tm.html)

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.12.29 16:10:06

"Ponad 300 tys. chce przyjść od Prezydenta - w tym ONI!" - naucz się pisać po polsku.

2016.12.26 14:34:26

Zaden Rybniczanin,bez urazy.Warszawiak.Szczesliwego nowego

2016.12.26 14:31:13

Czy wy we zwyyczaju macie obrazanie wszystkich,i wszystkiego ,co nie z wami?Radość wam sprawia nazwanie człowieka ,symparyzujacego z KOD ,KODerasta?Czy po prostu glodnemu chleb na mysli?

2016.12.24 13:52:27

ach ta samotnosc w sieci z wyborcza...

2016.12.24 13:46:05

Andrzeju jesteś najlepszy!

2016.12.23 22:43:12

hehe, i byłby nim losowo akurat Brudziński :D

a może sam Wódz?

2016.12.23 22:25:19

A czy w tym roku szopkę na Wiejskiej będzie można zwiedzać, bo podobno policja pilnuje bydełka przy żłobie i nikogo nie wpuszcza :(

2016.12.23 18:18:02

Bronek ratuj demokracje kradną - właź na krzesło i machaj sztandarem KODerastów, wszyscy POyebani łączmy się . Rysiek ratuj ostatnie POmyje przyjmij w szeregi. uuuuuuurrrrrrrrrraaaaaaaa do boju!!!!

2016.12.23 18:02:39

ta nasza narodowa parodia ,oby tylko ze starchu nie uciekla. a tak poza tym to co bedzie podpisywac na balu? dalby bog zeby dymisje, ale to pobozne zyczenia.

2016.12.23 17:58:24

święta idą a ty ludziom psujesz cały nastrój. takiego hrabiego jak on to mam w rozporku ,ale po krzesłach w parlamencie nie skacze.

2016.12.23 17:57:47

suweren aleś ty POyebany

2016.12.23 17:06:14

Nikt nie ma dość. To impreza z sympatią do prezydenta! Nie kłamać.

2016.12.23 16:33:02

Ja bym POszedł na bal do chrabiego Bronko Komora Bigossa Lewatywa POtańcować na krzesłach. POczytajcie sobie kim był dziadek Komoruska zwany Szczynukowicz.

2016.12.23 10:59:53

Zdanie fałszywe + zdanie prawdziwe równa się zdanie fałszywe. To tak z logiki.

2016.12.23 10:56:35

Happy New Year Mr President.

2016.12.23 10:45:05

Z okazji świąt Bożego Narodzenia chcę Wam życzyć abyście spędzili te niezwykłe chwile bez pośpiechu, z dala od wszystkich trosk i zmartwień.Pokój niech będzie z Wami

2016.12.23 09:53:12

Na Sylwka do Prezydenta? Zawsze. Na miejscu Kancelarii, wytypowałabym losowo, jednego internautę i pozwoliła na wspólny noworoczny toast i taniec z Prezydentem lub z Pierwszą Damą.

2016.12.23 09:46:00

Ja bym powiedzial ze nie jest to zadna kpina tylko poprostu cos w stylu zartu z ktorego sami z siebie bysmy sie zasmiali. Memy z Duda znaczaco roznia sie od tych z Komorowskim. Gdyby Duda poczytal swoje wlasne memy mysle ze moglby sie tez troche posmiac, lecz gdyby bronek czytal swoje memy itp to mysle ze do smiechu by mu nie bylo. No i wcale sie nie dziwie bo w odroznieniu od Bronka Duda jeszcze nie zdarzyl popisac sie na minus

2016.12.22 17:43:52

A grabarz Polskiej Demokracji ma pozwolenie na organizowanie sylwesta od Msciwoja I?

2016.12.22 14:09:45

A może by tak podać Ciebie blokujący pajacu z dziennika bałtyckiego do sądu za sztuczne blokady, które nie pozwalają klikać za daną opcją. Na opcje za obecną tz. "opozycją", można klikać do woli, natomiast przeciw tym "popaprańcom" w Naszej Gdyni wydawca nie pozwala. A to ciekawe, prawda ? Aż dziw, że niby w tak "zawłaszczonym" przez PIS państwie możecie sobie na to pozwalać!!!! Za PO już dawno byśmy musieli się tłumaczyć

2016.12.22 11:52:47

Sylwester z Andrzejem Dudą a co tam Polacy będą u niego robić

no chyba prać mu brudne gacie i skarpetki

i jako kelnera

2016.12.22 10:55:20

nie zapominaj że "prowokator andrzejek", sam nazywał go "komoruskim", a później się z nim obściskiwał. chore, prawda? i tu najlepiej powiedzieć: kot się tak przezywa, sam się tak nazywa. a jeszcze jedno. czy normalnym jest w naszej kulturze nawoływanie do przemocy? we wschodniej tak, ale w naszej?

2016.12.22 10:15:34

On nigdy nie był prezydentem on tylko zajmuje jego miejsce, po prostu figurant,

2016.12.22 09:54:29

Jak rozumiem obrażanie poprzednich prezydentów było i jest ok, podobnie z byłymi juz premierami? Śmieszy mnie jak ktoś kto mówił o prezydencie Komoruski a o premierze po prostu Tusk oczekuje, że będzie się mówiło pan prezydent Duda i jeszcze zwraca innym uwagę.

2016.12.22 09:43:42

Co za gnojek to pisał? "....zmęczone jakością polskiej polityki.." Następny KODowiec? Rządy PO były ok?