Sylwester w Warszawie. Wygraj podwójne zaproszenie na wybraną imprezę! [KONKURS]

STULZaktualizowano 
ZASADY KONKURSU: Co zrobić, aby wygrać podwójne zaproszenie na wybraną imprezę sylwestrową w Warszawie? Trzeba: 1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji) 2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym tekstem na pytanie: Na którą z imprez sylwestrowych chciałbyś iść i dlaczego? Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26 grudnia (poniedziałek) do godz. 10.00. Podwójne zaproszenia trafią do osób, które udzieliły najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane. Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!
Koniec roku 2016 zbliża się wielkimi krokami, a my z tej okazji mamy dla was kilkanaście zaproszeń na wyjątkowe imprezy w Warszawie. Chcecie spędzić Sylwestra w Warszawie z przytupem? Weźcie udział w naszym konkursie i zabawcie się wspaniale w ostatnią noc w roku! Kliknij w zdjęcie, aby przejść do konkursu.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.12.04 21:35:26

Ja chciałbym z żoną spędzić Sylwestra w Hybrydach ponieważ przypomniało by mi to moje beztroskie czasy kawalerskie kiedy czułem się wolny razem z moimi kumplami gdy wypiliśmy duuużo alko ahh żeby tylko powrócił ten klimat.. Hehe

2016.12.27 12:54:44

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Zwycięzcy otrzymali e-maila. Wszystkim życzymy wspaniałej zabawy sylwestrowej! :) redakcja naszemiasto.pl

2016.12.27 10:01:21

Czy żądam tak wiele? ...Chcąc skończyć na Składzie butelek

2016.12.26 23:01:25

Moim marzeniem jest spędzenie Sylwestra w Momu w stylu powieści "Przeminęło z wiatrem". Główna bohaterka tej książki, kiedy miała na głowie jakiś problem mówiła sobie: "Pomyślę o tym jutro". Te słowa są bardzo trafne i wyznaczają filozofię radzenia sobie z wszelkimi trudnościami jakie napotykam na drodze. Mówię sobie wtedy za Scarlet: "Pomyślę o tym jutro" i już się wtedy nie martwię. Polecam tę książkę wszystkim niepoprawnym romantyczkom

2016.12.26 21:05:18

Zamiast oglądać Sylvestra w domu w szlafRocku, wolę tańcowć w Monu w Nowym Roku ;)

2016.12.26 14:44:32

Sylwester w niebie jest moją wymarzoną imprezą sylwestrową. Po całym roku pracy, gonitwy nie wiedzieć tak naprawdę za czym marzę, aby poczuć się jak w niebie, być przez chwilę jednym z aniołów w anielskiej zwiewnej sukni z czarującym partnerem u boku. Razem staniemy na "dachu świata" o północy aby podziwiać cudowny pokaz radości i ognia, pokaz triumfu nad całym złem tego świata,

Będziemy się bawić jakby świat miał się za chwilę skończyć, na przekór terrorystom, morderstwom, wojnom

- pokażemy w Niebie, że radość cudownych lat 90 i nasza miłość są silniejsze i triumfują. Zanurzymy się we wspaniałej zabawie przy muzyce lat 90. To właśnie jest moje marzenie!



2016.12.26 11:34:52

Sylwester w Momu byłby pięknym prezentem na moje 27 sylwestrowe urodziny :) przeniesienie się do tych czasów i poczucie bycia Scarlett w tak magicznej atmosferze sprawiłoby tę noc zupełnie niezapomnianą!

2016.12.26 10:48:09

Marzy mi się sylwester w Teatrze Dramatycznym - spektakl "Miarka za miarkę" . Byłoby milej i ciekawiej, bo już przez długi czas ten dzień ostatniego roku spędzam na białej sali :(

2016.12.26 10:03:38

Muszę potańczyć na Sylwestra żeby schudnąć :)

2016.12.26 10:01:21

W sylwestrowa noc zabierzcie mnie do Nieba!!!!!!

2016.12.26 10:00:12

Ja chciałbym spędzić sylwestra w Weselu, ponieważ tylko ma weselnych imprezach jest najlepsza zabawa do białego rana i nikt na nic nie narzeka ! ;)

2016.12.26 09:59:17

Będę dziko wywijać na parkiecie, załaduje brokat w mym plastikowym pistolecie , mój kowboj złowi mnie na rodeo, i w tym klimacie odpłyniemy w rok 2017, jeśli tylko wyślecie nas do Składu Butelek to popędzimy tam galopem!

2016.12.26 09:57:34

Sylwester w Niebie ponieważ nie chce znów znaleźć się na domówce gdzie wszyscy zamiast dobrze się bawić, tańczyć i słuchać dobrej muzyki siedzą na kanapie w cidziennym stroju i ciagle rozmawiają o polityce lub tym co usłyszeli w teleexspresie... Tylko wy możecie pomoc i dać Mi ta szanse abym poczuła się jak w niebie i ten jedyny dzień spędziła inaczej niż na codzień... tak to jest błaganie o możliwość dobrej imprezy i zaczęcie nowego roku z przytupem !!!

2016.12.26 09:55:10

Przed nami szykuje się Sylwester 2016 pokroju niezwykłego,

Mającego w sobie coś tak bardzo niegrzecznego i przyciągającego!

Sylwester w Składzie Butelek pragnę zobaczyć i doświadczyć to na żywo,

Wrażenia jakich tam zaznam będą lepsze niż nie jedne warzywo!

Na imprezie takiej z pewnością zapanuje wyjątkowa ATMOSFERA,

Klimat westernu zawsze na wszystkich ogromne wrażenie wywiera!

Sylwester w takiej formie wprowadzi mnie w najlepsze nastroje,

Dziki Zachód, czarne charaktery - już dawno zdobyły uznanie moje.

Impreza w Składzie Butelek z bardzo ciekawą opcją mi się kojarzy,

Gdy za każdym razem o niej myślę uśmiech nie schodzi mi z twarzy!

Z sekundy na sekundę, z minuty na minutę dobre samopoczucie się nasila

Móc bawić się w tym czasie, w tym miejscu, z tymi ludźmi to radosna chwila:)

Obecność w tym miejscu to będzie uczta nie do zapomnienia,

Powitanie Nowego Roku nabierze zupełnie nowego znaczenia.

2016.12.26 00:40:13

Dajcie zapro do Momu, please! ;) Nie będę tutaj żebrać albo wymyślać rymów świadczących o tym, że chcę bardziej niż się da. Napiszę wprost- chcę, bo nie mam co ze sobą zrobić w Sylwestra. Kupiłam już czipsy i kolę, baterie w pilocie do tv mam nowe, ale nie chcę spędzać tej nocy TAK. Facet odszedł ode mnie wraz z perspektywą Sylwestra. Został mi- jako nagroda pocieszenia- kumpel, singiel od urodzenia. Chciałabym iść do Momu zajeść i zapić moją żałość jak kobieta z klasą, a nie jak jakaś furiatka z telenowel objadać się lodami przed ekranem. Dajcie radość dwóm singlom i zapoczątkujcie nową tradycję celebrowania singielstwa ;)

Z góry dzięki ;)

2016.12.26 00:28:41

Hej! Najbardziej chciałabym spędzić sylwestra w THE ALCHEMIST :) Dlaczego? Otóż w końcu nie byłabym... głodna :D

Jako wegetarianka (nie byłabym nią, gdybym tego nie napisała! ale prawa nie studiuję;)) zwykle cierpię na takich imprezach, a tu proszę, pełne menu - hummus, bruschetty, burgery z kaszy... Najadłabym się za wszystkie czasy. A do tego dla mojej drugiej połówki pieczyste również występuje, więc nikt by nie był pokrzywdzony:)



Co lepsze, motyw imprezy jak najbardziej ekstra, w końcu dobra okazja, żeby się przebrać, diy kostium wonder woman już gotowy, połówka pewnie pójdzie w stronę star wars :)



Poza tym - w końcu niedaleko, w końcu blisko! Nie będzie przedłużających sie powrotów do domu, bo mieszkamy obok.



Pozdrowienia, i kogokolwiek wybierzecie - bawcie się dobrze na swoich imprezach :D

2016.12.25 22:10:58

The Alchemist - Hulk chcieć zabrać swoja Czarna Wdowa na bal!!!!!!!! ;P

2016.12.25 21:33:23

Warszawa to miasto wielu odcieni. Każda z dzielnic to pewna odrębna część historii, każda z nich ma swoją specyfikę. Powiśle jest jedną z tych dzielnic gdzie czuć tą starą, prawdziwą Warszawę. Ma ona swój fajny klimat, bliskość brzegu Wisły powoduję, że życie toczy się tam wraz z nurtem płynącej rzeki. Dlatego Sylwestra z chęcią spędziłabym w pobliskim Syrenim Śpiewie. Świetny lokal, zdecydowanie inny niż większośc klubów położonych w centrum Warszawy. Syreni Śpiew ma swój unikalny magiczny charakter, ma swoją duszę. W czasię Sylwestą tą magię będzie można poczuć w podwójny sposób, ponieważ wszyscy przeniosą się na drugą stronę lustra, by przywitać nowy (pełny niespodzianek i tajemnic ?) rok 2017. Świat iluzji jest fascynujący - to niesamowitę jak można oszukać nasze zmysły, jak nasz umysł potrafi nabierać sie na różne triki. Sylwester w Syrenim Śpiewie jest więc idealnym połączeniem magicznego klimatu miejsca i czasu, dlatego z przyjemnością spędziłabym tam ostatnią noc 2016 roku.

2016.12.25 21:21:17

Przeminął z wiatrem ostatni rok,

W następnym zrobimy wielki skok.

Zaczniemy go krokiem tanecznym

W Momu oczywiscie, co jest pomysłem bezsprzecznym.

Gwiazdy hollywoodu będą zazdrosne,

Gdy ujrza nie tylko kreacje,

Ale takze nasze spojrzenia milosne.

Tak wlasnie chcemy spedzic sylwestra,

Gwiazdy, muzyka, jedzenie extra!

:D

2016.12.25 20:40:34

Przede wszystkim najważniejsze pytanie jest z kim chce się spędzić Sylwestra ? Miejsce jest ważne, ale najważniejsze jest towarzystwo, z którym spędzimy ten czas, z kim chcemy przywitać Nowy Rok. W moim przypadku tą najważniejszą osobą, z którą chce dzielić nie tylko ten wyjątkowy dzień, ale też cały nadchodzący rok jest moja dziewczyna. Spośród wymienionych propozycji chciałbym ją zabrać do Alchemist. Dlaczego ? Po pierwsze to świetna miejscówka z dobrą lokalizacja, fajnym nowoczesnym wnętrzem, urozmaiconym menu i dużym wyborem unikalnego piwa. Motyw przewodni też zapowiada się znakomicie ! Kto z Nas nie chciałby wcielić się w rolę jakiegoś superbohatera ? Spiderman, Batman, a może nasz Ojciec Mateusz ;) ? Impreza zapowiada się znakomicie, dlatego nie ukrywam, że fajnie byłoby w tym roku tam pobawić się podczas Sylwestra. Pozdrawiam

2016.12.24 23:13:42

S_ylwester w Momu - o tym marzę

Y_es ! Jaki jestem wspaniały żonie pokażę

L_iczymy na zabawę aż do rana.

W_szystko to przy kieliszkach szampana.

E_ch ! Sylwester „Przeminęło z wiatrem” z niepowtarzalnym nastrojem

S_zykowne osoby z takim samym strojem.

T_oż to wspaniała perspektywa.

E_ch ! Dusza romantyka się we mnie odzywa.

R_adość, uśmiechnięte twarze, tequila



T_ak! Muzyka na żywo, która zabawę umila

Y_es! Przystawki, soki, soft drinki

L_ekkie, jedzenie, wesołe minki

K_urczę. Czekam na szaloną zabawę

O tak! I niezwykłą muzyczną strawę



W_ow! O północy będziemy oglądać fajerwerki



S_ylwester w Momu to sylwester bez fuszerki

Z_nakomita impreza w zasięgu ręki

Y_es! Piękne kobiety i ich wdzięki

K_urczę! Chcę uwieść swoją żonę na parkiecie

O tak! Przeżyć najlepszy sylwester na świecie.

W_spaniała zabawa, towarzystwo doborowe

N_iezwykłe chwile, wyjatkowe

Y_es! Niezwykła sylwestrowa noc

M_egaemocje. Atrakcji moc.



M_agiczny sylwester w Momu to niesamowite wrażenia

O tak! Super zabawa, spełnienie marzenia

M_ultum atrakcji, cudowne chwile

U_rzekajacy sylwester, który spędzić będzie mile



E_ch! Emocje, radość

K_onkretna zabawa i wyszalenia się zadość

S_uper! Chcę się bawić przy znanych przebojach

T_ak! I przy wyskokowych napojach

R_ewelacja, tu koniec słów natchnionych

A supersylwestry dawno dodałem do ulubionych!

2016.12.23 23:43:57

W tym roku byliśmy tylko na jednym weselu, naszym wlasnym:) Było super, naszą imprezę również prowadził wodzirej, goście dopisali i bawiliśmy się do rana. Mimo tego mamy niedosyt weselicha na ten rok, bo jak wiadomo najlepsza zabawa to na luzie i bez zobowiązań jako goście! Kochamy te klimaty i zgodnie z małżonkiem twierdzimy, że chcielibyśmy przeżyć właśnie w ten sposób ostatnie chwile udanego dla nas 2016 roku i równie szampansko tanecznym krokiem wejść w 2017. Obiecujemy schodzić z parkietu tylko na jednego, ewentualnie i jeszcze jeden i jeszcze raz... :)Asia i Piotrek

2016.12.23 13:30:54

Zdecydowanie wybieram Sylwester w klubie Niebo...Marzy mi się przenieść w czasie i wrócić do magicznych lat 90-tych. Zatopić się w lekkich, letnich dźwiękach, potańczyć przy największych hitach, poczuć klimat szkolnej dyskoteki i pierwszych flirtów z chłopakami z klasy...Ajj to były piękne dni beztroski ! Na co dzień słucham głównie muzyki elektronicznej - techno, elektro, drum and bass i taki wieczór byłby dla mnie miłą odskocznią :) Zamierzam tej nocy naładować akumulatory na cały rok i bawić się do białego rana! Na końcu zapodam rym ;)



Zmierzam dziś w kierunku nieba

tańca,wina mi potrzeba

Beze mnie ta biba się nie uda

Nie przebije mnie nawet Andrzej Duda

Coco jambo, spice girls, macarena

Wpadną nawet ziomki Eminema

Czas rozliczyć się z życiowym kabaretem

chcę przywitać nowy rok z przystojnym facetem !

2016.12.22 12:57:24

Pewnie najwygodniej byłoby zamówić sobie porządny horoskop u rzetelnej wróżki ale może w SYRENIM ŚPIEWIE dowiem się co czeka nas w przyszłym roku , dodatkowo może uda mi się zaczarować męża tak, że zacznie gotować od przyszłego roku :D

2016.12.22 12:55:34

Być superbohaterem, to dopiero moc w taką wyjątkową noc ! . Dodatkowo delektować pachnące angielskie kiełbaski i degustować złoty trunek. Marzenia podobno się spełniają. Sylwester w The Alchemist, tak, tak, tak.