Szastasal wystąpi na darmowym koncercie w klubokawiarni Jaś&Małgosia Szastasal wystąpi na darmowym koncercie w klubokawiarni Jaś&Małgosia

Szastasal wystąpi na darmowym koncercie w klubokawiarni Jaś&Małgosia (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Grupa tworząca muzykę alternatywną zagra w klubokawiarni w sobotę 17 stycznia.


Szastasal, Jaś&Małgosia, 17 stycznia godz. 20.00Niedawno otwarta klubokawiarnia Jaś&Małgosia mieszcząca się na rogu Anielewicza i Jana Pawła, w miejscu po zamkniętej kilka lat temu kawiarni Jaś i Małgosia, oferuje coraz bardziej interesujące wydarzenia. Ostatnio wielką popularnością cieszyły się szybkie randki, teraz chcemy zaproponować Wam inne wydarzenie, które odbędzie się w lokalu: darmowy koncert alternatywnej grupy Szastasal.

- Słuchając zespołu Szastasal można znaleźć w myślach pogmatwane rytmy a’la Dog Faced Hermans, niejasne harmonie a’la Crass czy zgrzyty nieistniejącej gitary a’la The Ex. Doprawione czasem sztubackim poczuciem humoru Toy Dolls lub Joy Divison, lub szczyptą nostalgii Theloniusa Monka i duetu Sabot. Całość utrzymana w konwencji przez zaskakująco smutne teksty traktujące o trudach życia na wschodzie zachodu - stwierdzają organizatorzy koncertu.

Zobacz też: Ania Rusowicz wystąpi w Skwerze [szybki konkurs]

Zespół gra w składzie:
Szałajski – gitara basowa,
Stankiewicz – nagłos,
Salwowski – perkusja,
Mirosławski – gitara

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!