Szok kulturowy. Z czym nie mogą się pogodzić osoby, które przyjeżdżają do Warszawy?

red

Warszawa to największe polskie miasto. Pełne specyficznych rozwiązań architektonicznych, dziwnych miejsc i nawyków niespotykanych w innych częściach Polski. Co najbardziej dziwi przyjezdnych? Kliknij w zdjęcie, aby się przekonać.

Szok kulturowy. Z czym nie mogą się pogodzić osoby, które przyjeżdżają do Warszawy?

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.03.2019, 13:31

zacznijmy od tego, ze autor tekstu nie rozumie pojęcia szok kulturowy. Po drugie taki sam artykuł można by pewnie napisać o każdej innej dużej aglomeracji...

23.02.2019, 15:21

Większość komentujących chyba ma rację; artykuł popełnił jakiś świerzy warszawski nabytek.
Ad pkt. 8. "Warszawska Starówka" to nazwa własna, więc piszemy ją wielką literą.

16.02.2019, 23:40

Prawda boli co?g

16.02.2019, 17:54

Rany jakie duże ego miał piszący.. chyba z malego miasteczka i tęskni

14.02.2019, 14:32

W Warszawie największym szokiem są dla mnie wiecznie osrane chodniki, ludzie chodzący po lewej stronie i brak kultury.

14.02.2019, 09:09

Szok po przeczytaniu, toż ten artykuł musiało pisać stado oszalałych, potłuczonych umysłowo słoików, przybyłych z czeluści zapadłych terytoriów Buszmenów.

13.02.2019, 22:06

znowu gimbaza od słoików dostała możliwość preparowania tekstów? Dawno czegoś tak dennego nie czytałem.

05.02.2019, 15:52

Przepraszam a gdzie jest Warszawa

11.01.2019, 12:19

Szoku kulturowego to ja doznałem po przeczytaniu tego artykułu. Beton intelektualny...

11.01.2019, 08:43

Co za płycizna. Ten tekst pisał chyba jakiś przyjezdny, który doznał szoku, że w mieście chodzi się w butach a nie w gumofilcach. Kogo wy zatrudniacie w tej redakcji?

10.01.2019, 12:15

TAAAAAAAAAA na bank szwajcarski "słoiki" TEGO NiE skumają "Warszawa dla WSZYstkich" TO moja interpretacja hasła wyborczego trzeSZCZĄcego. Dla WSZYstkich CZYLi tak naprawdę, NiE tylko moją PRAWDĘ, dla kogo? i, paradoksalnie BEZ obrazy dla przyjezdnych Polaków Słowian !!!

10.01.2019, 11:46

Kolejki do restauracji i miejsca wskazywane przez kelnera ... to standard światowy w popularnych knajpach/restauracjach.... a wskazywanie miejsca przez kelnera i doprowadzanie gości do stolika to wyższa klasa obsługi. To zostało zaczerpnięte z najbardziej eleganckich lokali. cieszy mnie, ze przyjezdni z miast, w których nie ma takich standardów, mogą zetknąć się z taką obsługą.

10.01.2019, 08:20

Ktos inteligentny inaczej to pisal. Bzdura bzdura pogania

12.01.2018, 19:17

Wygląda to jak pisane przez kogoś kto nigdy nic poza Warszawą na oczy nie widział, ale się w tv naoglądał jak wyglądają inne miasta. Głównie chyba w serialach TVP.

12.01.2018, 18:43

Autor tego tekstu chyba jest w szoku i nie umie sobie poradzić w większym mieście.

11.01.2018, 16:06

Jaki bystry artykuł.... chyba pisał go jakiś kretynów i nie koniecznie przyjezdny. Od kiedy to Starówka ma być w centrum miasta? co to za kretyńskie stwierdzenie?! I zachowanie typowego Polaka... jak jest metro to źle bo jedna linia. Jak są dwie to też źle bo do dworca trzeba się przejść 100 metrów. Jak się komuś to nie podoba to przecież nie musi tu mieszkać. Tym bardziej jak przeszkadzają mu takie rzeczy.

11.01.2018, 14:06

Boże kochany, jaki mądry artykuł...