Od pierwszego grudnia Szpital Międzyleski zawiesza wszystkie planowe przyjęcia. Pacjenci zapisani na grudzień na operacje na 10 oddziałach, m.in. urologicznym i okulistycznym, będą musieli poczekać do stycznia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wszystko przez to, że skończyły się pieniądze, jakie na ten rok przyznał placówce Narodowy Fundusz Zdrowia. Lekarze będą interweniować tylko w przypadku zagrożenia życia. Zawsze przyjmą kobiety rodzące.

Planowe przyjęcia wstrzymał już też Szpital Wolski, w którym od piątku nie działa blok operacyjny oraz oddziały chirurgii ogólnej i naczyniowej, a pacjenci, którzy w grudniu mieli przejść planowe zabiegi, przepisani zostali na przyszły rok. Pilne przypadki ze Szpitala Wolskiego przyjmuje m.in. szpital na Banacha.

Pieniądze z tegorocznej umowy z NFZ kończą się też w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, szpitalu urazowym przy Barskiej, szpitalu im. Orłowskiego na Powiślu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!