Od 3 do 5 października Atrium Promenada zamieni się w mekkę miłośników sztuki i deskorolki. Przez cały weekend będzie można oglądać wystawę malarstwa i grafiki warszawskich artystów. Z kolei w sobotę swoje święto będą obchodzić deskorolkarze.

W weekend w Atrium Promenada będzie się działo! Podczas wystawy w dniach 3 - 5 października swoje prace na pierwszym piętrze galerii zaprezentują warszawscy artyści: Jolanta Caban, Iwona Ostrowska, Anna Patejuk, Kazimierz Patejuk, Maria Suchońska - Niedźwiedź, Krzysztof Jarocki i Wojciech Rogosz.

Czytaj też: Imprezy w Warszawie. Gdzie się bawić w weekend?[PRZEGLĄD]

Nie zabraknie też rozrywek dla deskorolkarzy. W sobotę, 4 października w godz. 11:00 - 18:00 w pasażu głównym na parterze centrum odbędzie się święto deskorolki. W programie przewidziane są testy deskorolek, konkursy z nagrodami, wykłady o bezpieczeństwie i skateboardingu. Tego dnia odbędzie się również premiera The Big Fish, na którą zapraszają sklep Boardriders oraz FishSkateBoards Polska.

Czytaj też: Sportowy weekend w Warszawie [CO? GDZIE? KIEDY?]

Łatwiejszy będzie też dojazd do Atrium Promenady. Od soboty będzie można dotrzeć do galerii nie tylko samochodem czy komunikacją miejską, ale też miejskimi rowerami. W tym dniu nastąpi uruchomienie stacji Veturilo przy centrum, która zlokalizowana będzie w okolicy wejścia prowadzącego do kina i restauracji KFC.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!