Szybkie randki w styczniu w Jasiu i Małgosi Szybkie randki w styczniu w Jasiu i Małgosi

Szybkie randki w styczniu w Jasiu i Małgosi (© materiały organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pierwsze w tym roku wydarzenie spod znaku speed datingu odbędą się 18 stycznia.


Speed Dating, 18 i 25 stycznia, Jaś i Małgosia, ul. Jana Pawła II 57.Zobacz również: Szybkie randki w Warszawie. Tutaj możesz poznać swoją drugą połówkę

Jeżeli jesteś singlem, lub singielką, ale ten stan zaczyna Cię powili nudzić to warto rozważyć pomysł na niezobowiązującą, szybką randkę. - Speed Dating, który to kilkuminutowe rozmowy, dzięki którym można zyskać nowych znajomych lub poznać swoją drugą połówkę! To propozycja dla singli, którzy są otwarci na ludzi i chętnie poszerzają grono swoich znajomych - w ten sposób o idei wydarzenia mówią jego organizatorzy.

Tym razem spotkania błyskawicznych randkowiczów odbędą się w niedawno otwartej klubokawiarni Jaś i Małgosia na rogu Anielewicza i Jana Pawła. Złap wolne miejsca na www.speed-dates.pl i daj się poznać na szybkich randkach - dodają organizatorzy.

Zobacz też: TEDxYouth@Marszałkowska już 11 stycznia [patronat MM]

Dla każdego z uczestników wydarzenia przewidziane są również przekąski - słodkie niespodzianki. Przez żołądek do serca, jak mówią organizatorzy.


Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    uczestniczka (gość)

    aaaaaaaa!!!!. byłam jakiś czas temu i było fajnie!!! :D ale super, że są znowu!!! :D