I tak - T. Love o Warszawie zaśpiewał znów. W piosence o nazwie "Italia" artyści wcale nie mają na myśli krainy mody i przepysznego espresso. Zespół tworzy o stołecznej dzielnicy...

T. Love o Warszawie. "Włochy w moim sercu"W klipie do piosenki "Italia" pojawia się herb klubu piłkarskiego Legii Warszawa i postać Marka Nowakowskiego - wybitnego pisarza, publicysty i scenarzysty, który wychowywał się we Włochach. I chociaż sam Muniek Staszczyk pochodzi z Częstochowy, to właśnie o warszawskiej dzielnicy śpiewa: "Włochy w moim sercu". Sami zobaczcie:Mieszkańcy dzielnicy zorganizowali nawet spontaniczną akcję, gdzie zachęcają do głosowania na piosnkę T.Love. - Wystarczy wejść na stronę internetową i kliknąć na górze strony „głosuj”, tam zarejestrować się podając swój adres email, dostaniecie na na niego potwierdzenie i już będziecie mieć możliwość oddania głosu na "Italię" T.Love - informują organizatorzy akcji.

Czytaj też: Warszawskie Combo Taneczne i dawna Warszawa. Ach! [ZDJĘCIA, VIDEO]

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czytaj także

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Magdalena (gość)

  A tu link do wspomnianej akcji :) Głosujemy, komu Włochy miłe!!!
  https://www.facebook.com/events/688405307896461/688440817892910/