Już w piątek 14 sierpnia w klubie Palladium wystąpi po raz pierwszy w Polsce legendarny brytyjski zespół Lamb. Siłą napędową grupy jest Andy Barlow, zasłużony dla tamtejszej sceny muzycznej producent muzyczny i ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już w piątek 14 sierpnia w klubie Palladium wystąpi po raz pierwszy w Polsce legendarny brytyjski zespół Lamb.

Siłą napędową grupy jest Andy Barlow, zasłużony dla tamtejszej sceny muzycznej producent muzyczny i genialny multiinstrumentalista. Partneruje mu, z przerwami na babskie fochy, które ostatnio trwały aż pięć lat, charyzmatyczna wokalistka Lou Rhodes. Ich muzyka oscyluje między balladami, mrocznym trip-hopem, aż po bardzo mocny i nerwowy drum'n'bass.

Pochodzący z Manchesteru zespół wydał dotychczas 4 płyty i 3 składanki. Pojawiły się na nich klasyczne już utwory: "Gabriel", "Górecki Heaven" i "God Bless". W 2004 roku miało się ukazać pamiątkowe DVD z ostatniego koncertu, jaki zespół zagrał w Amsterdamie. Z nieznanych przyczyn płyta nigdy nie ujrzała światła dziennego.

Koncert grupy Lamb, warszawaski klub Palladium, 14.08, godz. 20, bilety 120 zł

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!