Agustin Egurrola zaprasza wszystkie dzieci do swojej nowej szkoły Egurrola Dance Studio Kids w Blue City  Agustin Egurrola zaprasza wszystkie dzieci do swojej nowej szkoły Egurrola Dance Studio Kids w Blue City

Agustin Egurrola zaprasza wszystkie dzieci do swojej nowej szkoły Egurrola Dance Studio Kids w Blue City (© Dawid Parus/POLSKA)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Maluchy marzące o występie w programie "You can dance" mają swoją szkołę tańca. Studio dla dzieci otwiera choreograf Agustin Egurrola. Ofertę sprawdziła Maria Kanabus.

W czterech salach Egurrola Dance Studio Kids w Blue City trwa jeszcze remont. Oficjalne otwarcie 12-13 września, ale już teraz można zapisywać dziecko na zajęcia. Oferta skierowana jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Studio uczyć będzie różnych kategorii tańca.

Program zajęć dopasowany jest do wieku małych uczestników. 4-5-latki uczyć się będą tańca nowoczesnego. Dla nieco starszych, 6-8-latków, jest już więcej propozycji: hip-hop, balet czy video clip, czyli taniec nowoczesny, a także akrobatyka. W ofercie dla 9-latków są dodatkowo jazz, capoeira oraz breakdance.

Baletki, kostium do ćwiczeń, czyli tzw. body, tunika, trykot czy paczka ćwiczebna to niejedyne elementy niezbędne dla pięciolatka na lekcje baletu. Oprócz nich potrzebny jest odpowiedni instruktor, który będzie potrafił nauczyć maluchy prawidłowej postawy, piruetów lub podskoków. I o to przede wszystkim zadbał Agustin Egurrola, tworząc swoją szkołę tańca dla dzieci.

Zajęcia prowadzić będą tancerze z przygotowaniem pedagogicznym. - Obecnie trwa szkolenie instruktorów. Muszą być nie tylko świetnymi tancerzami, ale także nauczycielami - tłumaczy znany choreograf, tancerz i członek jury show "You can dance" .

Lekcje odbywać się będą dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Za miesięczny kurs tańca zapłacimy od 120 zł do 220 zł. Cena zależy od wybranego stylu. Cztery zajęcia z akrobatyki kosztują 60 zł.

Rodzice za zajęcia mogą płacić w pakietach miesięcznych, kilkumiesięcznych oraz semestralnych.
Studio przygotowało również specjalne zniżki dla swoich uczniów. 10-, 15- i 20-procentowe rabaty przysługują przy wykupieniu dwóch kursów oraz kursów dla rodzeństwa.

Egurrola dance studio
kids CH Blue City Al. Jerozolimskie 179, poziom +2 pon.-pt. 9-20, sob.-ndz. 10-16 tel. 022 824 02 01 www.edskids.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!