Tanie obiady dla studenta, Warszawa, czyli gdzie zjeść dobrze i tanio [PRZEGLĄD]

bawZaktualizowano 
Bar Mleczny "Złota Kurka" istnieje nieprzerwanie od 1952 r. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy, często trzeba poczekać na wolne miejsce przy stoliku. Ceny: pomidorowa z makaronem - 2,20 zł, żurek z kiełbasą 3,30 zł, flaki wołowe - 6,80 zł, kotlet schabowy - 9,50 zł, placki ziemniaczane - 3,30 zł, Leniwe z masłem i cukrem - 3,80, naleśniki z serem, śmietaną i cukrem - 3,50, gulasz wieprzowy - 6,30. Zobacz także: Najlepsze bary mleczne w Warszawie. Sprawdź, gdzie zjesz pysznie i tanio Zobacz także: Gastronomiczna Mapa Warszawy. Najważniejsze lokale w jednym miejscu [MAPA] GRZEGORZ MEHRING
Czy jedzenie na mieście musi być drogie? Nie wiesz gdzie zjeść, żeby nie obciążać swojego budżetu? Co zrobić gdy "słoiki" przywiezione od mamy się skończyły? Specjalnie dla Was wybraliśmy kilkanaście miejsc, gdzie smacznie i tanio można zjeść. Kliknij w zdjęcie i zobacz nasz przegląd tanie obiady dla studenta, Warszawa.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.02.15 18:13:38

Ja zdecydowanie polecam Drugie Dno, swietne jedzenie i luzna atmosfera. A co dla studenta najwazniejsze: tanio i smacznie :D

2018.08.20 12:38:31

jak wiadomo studenci uwielbiają pizzę, a najlepszą można dostać w Oliwie i Papryce na Dzielnej 72, moja ulubiona!

2018.08.03 12:50:15

No to jak ciasta nie probowalas to koniecznie musisz sprobowac ich szarlotki, bardzo dobra!

2018.07.30 09:36:22

W restauracji Afrykasy mają spoko ceny i bardzo dobre jedzenie :) Podają tam kuchnię typowo etiopską.

2018.07.29 20:07:52

Ja mialam okazje zjesc pyszny obiad w Restauracji Klimczok. Menu jest dobrane tak ze kazdy cos znajdxie dla siebie i bedzie zadowolony. Porcje sa w sam raz. Ciast nie probowalam, ale moja mama mowila ze pycha

2018.06.25 10:06:30

Podpinam się po komentarz bo serio fajne jedzonko tam mają. Jako student czasem chciałoby się zjeść taką maminą kuchnię i tam jest to możliwe. Dla mnie pierogi są zdecydowanym faworytem. Ale w sumie najlepszą ofertę jaką mają to zestaw obiadowy za 21 zł - mi studentowi kwota bardzo odpowiada a dodatkowo idzie się najeść.

2018.06.13 10:29:08

Ja zawsze jak wychodzę na miasto to wybieram Oliwę i Paprykę na ul. Dzielnej 72, podają tam naprawdę dobre jedzenie w przystępnych dla studentów cenach. Można się bardzo najeść nie płacąc przy tym dużo.

2018.06.04 15:55:40

Fajnym miejsce jest bistro Czyli Żurawia 45, gdzie można zjeść pyszną włoską pizzę. Przeważnie chodzimy tam ze znajomymi we wtorki i czwartki bo są promocję dla studentów. Oprócz pizzy są też tanie lunche, więc naprawdę miejscówka godna polecenia. Fajną sprawą są te dotykowe stoliki na których sami możemy stworzyć pizzę i złożyć zamówienie :D

2018.03.30 11:44:12

Ja często ostatnio ląduje w setce, dobre jedzenie i studencka kieszeń też to znosi.

2018.03.01 10:24:11

Ja czasem jako studentka lubię spróbowac czegoś innego niż tradycyjne proste smaki i też odkryłam fajne miejsce z jedzeniem hiszpanskim - la iberica. Jak ktoś ma ochotę na owoce morza to zdecydowanie tam znajdziecie najlepsze.

2018.02.07 22:51:04

Jedliście kiedys w oliwie i papryce? Jak dla mnie najfajniejsza pod wzgledem klimatu knajpka w Warszawie ;p Jedzenie tez mega, ich makarony to niebo w gębie

2018.02.06 20:31:47

Dobrze, treściwie i jak u mamy można zjeść na pewno w Restauracji Klimczok, gdzie serwują pyszne dania polskie w trochę nowszej odsłonie. Takiego żurku i kwaśnicy jak tam nie jadłem nigdy wcześniej. Obsługa jest bardzo miła, a miejsce jest niesamowicie klimatyczne i przytulne.

2018.02.06 19:54:40

Bardzo lubię chodzić na śniadania do Czyli Żurawia 45, bo są mega ciekawe propozycje, a do tego smaczne. Najlepsze jest to, że takie śniadanie kosztuje 1zł! Odkryłyśmy to miejsce jakiś czas temu z koleżankami i regularnie tam chodzimy. Jest bardzo przyjemnie i na luzie :)

2017.12.12 09:54:52

Tokyo Sushi w Blue City jest smaczne. Makaron dobrze robią, ryż, owoce morza standardowa, kaczka, warzywa z sosem. Niczego nie żałują i zawsze ktoś u nich siedzi. Na imprezę rodzinną zamawiałem kiedyś zestaw z 59 sztukami różnymi pozycjami. Opłaca się.

2017.07.23 20:00:06

Zgadzam się bardzo smacznie jest w bubbles. W rozsądnej cenie, duże porcje, zadbane miejsce. Stek z polędwicy pierwsza klasa.



2017.07.03 11:42:20

Raz na jakiś czas chodzimy ze znajomymi do Bubbles. Fajne miejsce, można dobrze zjeść i ceny nie są z kosmosu. Nawet student może sobie pozwolić co jakiś czas na drobną przyjemność:)

2017.06.09 11:15:28

Oprocz tych miejsc z listy polecam bardzo multitap Drugie Dno gdzie mozna tanio i smacznie zjesc lunch. W sklad takiego lunchu wchodzi zupa, drugie danie, deser i karafka wody. Ja zawsze wychodze od nich bardzo najedzona, a dania sa bardzo ladnie podawane do tego. Polecam!!!!

2017.05.05 08:25:59

A ja lubię raz na jakiś czas pójść do dobrej restauracji. Studiuję, pracuję i należy mi się taki prezent co jakiś czas. Ostatnio z chłopakiem byliśmy w Akademii na Różanej. Jadłam pyszną kaczkę, a na deser zamówiłam tort bezowy. Było smacznie i bardzo sympatycznie.

2017.05.04 20:30:32

Jeżeli ktoś lubi dobrą pizze w dobrych cenach, to polecam sprawdzić maxi pizze na fieldorfa. Bardzo dobra, od dawna, trzymają poziom. Zamawiamy od nich dość regularnie, pizza zawsze na czas - i nie, nie czeka się an nich 1,5 godziny - do tego ciepłą i smaczna. Częste promocje - to tez oczywiście na plus!!

2017.04.25 17:47:12

Ostatnio jadłem w Bierhalle i moge polecić bo serio fajne miejsce. Mają też dobre piwo, takie inne jakby, ale świetne.

2017.04.25 12:38:45

Dodam cos chetnie od siebie bo w miare duzo podrozuje i wiem gdzie tanio a dobrze zjesc :) A propos Warszawy - tutaj akurat mam swojego bezapelacyjnego faworyta - Akashia Sushi. Poszedłem tam z kumplem- wzięliśmy zestaw za 25zł i najedliśmy się tak bardzo, że ledwo potem chodziliśmy :)

2017.03.07 13:57:29

Kazdemu studentowi polecalbym podjechac kawalek do restauracji Dom Kresowy kolo Piaseczna w Starej Iwicznej :) Swieze produkty, pyszne jedzenie. Jak ktos lubi kresowa kuchnie to na prawde warto sprawdzic :)

2017.02.15 15:21:32

Lubię klimat lokalu Ganesh w galerii Metro. Autentyczna kuchnia z Indii, robiona zresztą przez indyjskiego kucharza. Chleb czy ryż jest w cenie, nie trzeba dodatkowo płacić, same porcje też uczciwych rozmiarów, rzeczywiście człowiek może się najeść. Najlepiej to w ogóle przyjść w poniedziałek – mają promocję all you can eat po godz 17.

2017.02.01 14:17:14

Jeżeli szukacie dobrego jedzenia w okolicach Warszawy to polecam Dom Kresowy (domkresowy pl ) :))

2017.01.22 11:14:43

Studencie olej wykład. Najedz się ;)

OLIMP Zebra Tower Mokotowska 1, zaprasza wszystkich studentów na pyszne śniadania na ciepło oraz kanapki (kanapka + kawa 7,99 zł). Lunch od 11;30. Codziennie nowe menu, tylko świeże, dobre produkty. Sam komponujesz swój obiad. Zniżka 15 % z legitymacją studencką. Wejście od ulicy Mokotowkiej.