Bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Olgi Kalickiej i Rafała Maseraka, ale kto tak naprawdę dzisiaj wygrał finał Tańca z Gwiazdami? O tym zadecydują widzowie. W odcinku finałowym 6. edycji Tańca z Gwiazdami Dancing With The Stars zobaczymy Olgę Kalicką i Roberta Wabicha.

Taniec z Gwiazdami, finał. Kto wygra? Przed nami ostatni odcinek! [GDZIE oglądać online]W finale możemy spodziewać się specjalnych układów przygotowanych przez pary. Zatańczą bowiem oni "freestyle".

"Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" finał 6. edycji możecie oglądać w piątek 4.11.2016 o godz.. 20:05 telewizji Polsat
Po emisji w telewizji, odcinek będzie dostępny online na platformie ipla.tv.

Taniec z Gwiazdami 6. edycja, finał. Kto wygra?
Bukmacherzy STS ocenili szanse finałowych par i wskazali, że zwycięzcami zostaną Olga Kalicka i Rafał Maserak.
Każdy kto trafnie obstawi 100 zł na zwycięstwo Olgi Kalickiej i Rafała Maseraka może zdobyć 123,2 zł - kurs 1,40. Jeżeli jednak ktoś zdecyduje postawić 100 zł na Roberta Wabicha i Hannę Żudziewicz - to w przypadku ich zwycięstwa - zdobędzie aż 220 zł.


Źródło:telemagazyn.pl

Seriale polskie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!