Targi śniadaniowe stają się coraz bardziej popularną formą spędzania czasu z rodziną. Tym razem jesteście zaproszeni na targ "Drugie Śniadanie", który odbędzie się 6 września w Fortach Bema. Pierwsze osoby, które przyjdą - zostaną wyróżnione. To co? Wpadacie?

- Targ „Drugie Śniadanie” w ciągu trzech miesięcy stał się miejscem wyjątkowym na mapie Bemowa. Wyjątkowym nie tylko z powodu produktów jakie można na nim kupić czy też tego jak smacznie można na targu zjeść. Przede wszystkim wyjątkowym z powodu bardzo uśmiechniętej atmosfery, którą wspólnie z naszymi gośćmi i wystawcami udało się stworzyć. I taki też mamy plan na kolejne miesiące - mówią organizatorzy wydarzenia.

Przez cały rok
Targ rozpoczyna sezon jesienno-zimowy. Teraz będzie można przyjść po świeże warzywa, zioła i inne smakołyki także w porze szarych i białych kolorów na ulicach Warszawy. Przy ul. Jerzego Waldorffa 41 już 6 września spotkacie się z naszymi stałymi i nowymi wystawcami. W Fortach bema będzie można zrobić ogromne zakupy - od warzyw, owoców, ziół, poprzez mięsa, ryby, wędliny, sery, oliwy, pieczywo, ciasta, kawę, herbatę kończąc na sokach.

Czytaj też: Nadwiślańskie atrakcje. Widzieliście wszystkie z nich?

- Wszystkie te dobra są wyhodowane, stworzone, wyszukane przez pasjonatów, bo takimi ludźmi, w swoich kulinarnych dziedzinach, są nasi wystawcy, karmiąc innych tym samym czym karmią siebie i swoich najbliższych - zapewniają organizatorzy targu.

Muzyka live i frisbee
Tym razem, poza stałymi elementami, będzie także muzyka na żywo – standardy jazzowe i bluesowe zagra Marcin Bachorski Trio. Oprócz tego konkurs frisbee zorganizowany przez „Latający obiekt” usatysfakcjonuje tych z zacięciem sportowym, a atrakcje przygotowane dla najmłodszych przez przedszkole „Mały Odkrywca” zagwarantują pojawienie się na każdej dziecięcej buzi szerokiego uśmiechu. Pierwsze 100 osób dostanie na „dzień dobry” kawę i maślaną bułeczkę.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!