Tegoroczne Targi Moje Dziecko to naprawdę wielkie przedsięwzięcie. Setki atrakcji dla dzieci i dorosłych, 120 wystawców, 6 salonów produktowych, 4 strefy tematyczne - tak organizatorzy zachwalają targi na Facebooku. Nic dziwnego. Jest to już 6. edycja, a targi co roku odwiedza 12 tysięcy osób! Tegoroczne odbędą się tradycyjnie na Torwarze, w dniach 30-31 sierpnia.

Targi Moje Dziecko. Będą sport, edukacja i zabawaTargi Moje Dziecko to największe wydarzenie tego typu na Mazowszu. Każdego roku przewija się przez nie blisko 12 tysięcy ludzi. Targi są świetną okazją dla rodziców do zapoznania się z ofertą firm, które będą miały swoje stoiska. Na gości czeka również całe mnóstwo atrakcji, dobra zabawa to pewnik.

Podczas tegorocznej edycji zaprezentowane zostaną nowe strefy tematyczne, a będzie ich cztery. W strefach każdy może rozwijać swoje dotychczasowe pasje, ale również zdobywać nowe. W planach jest również uruchomienie miejsca poświęconego prawidłowemu odżywianiu i promowaniu aktywności fizycznej - do zdrowego i aktywnego trybu życia zachęcać będą strefy Ruchu i Tańca oraz Fit Family.

Czytaj też: Dzień Ursynowski na Wyścigach. Rodzinne zakończenie wakacji na Ursynowie

Uczestnicy targów będą mieli również możliwość udziału w wyjątkowym treningu. Imprezę odwiedzi znana trenerka fitness - Ewa Lubert. Nadarzy się także okazja, aby spotkać się i potrenować z Sylwią Gruchałą, dwukrotną medalistką olimpijską w szermierce.
Na aktywnych czekać będą też bieżnie, rowery stacjonarne i wiele innych sprzętów do ćwiczeń, a wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy odpowiedzą na każde pytanie.
Przewidziana jest też degustacja dietetycznych dań oraz konsultacje. Będzie można również się przebadać: sprawdzić swoje tętno, poziom cukru czy zmierzyć ciśnienie. Na fachową poradę mogą liczyć też kobiety w ciąży - przyszłe mamy będą miały okazję zrobić badanie USG, KTG oraz dowiedzą się, jak bije tętno ich dziecka. Ponadto pielęgniarki i położne wytłumaczą jak należy pielęgnować noworodka, opiekować się nim i zadbać, aby niczego mu nie brakowało. Pokażą też jak prawidłowo badać swoje piersi, aby w porę wykryć zagrażające życiu choroby.

Jak przystało na targi dziecięce, najmłodsi również nie będą się nudzić. Dla dzieci przygotowano bezpłatne gry planszowe, tor kartingowy, turnieje i konkursy z nagrodami oraz park multimedialny. Chętne dzieciaki poznają zasady gry w paintball, a dla tych, które chcą zacząć swoją przygodę z tańcem, przygotowano nabory do formacji tanecznych.

Czytaj też: Turniej Olimpiad Specjalnych na Ursynowie. Niepełnosprawni zagrają z pełnosprawnymi

Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 10:00 a zakończy w niedzielę o 17:00. Wstęp wolny.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!