Targi OffRoad Show Poland to cykliczna impreza dla fanów motoryzacji. Miłośnicy maszyn mogą oglądać najnowsze modele aut z segmentu 4x4, niesamowite pojazdy terenowe, quady czy campery. Dla pasjonatów wyścigów to okazja, aby nacieszyć oczy samochodami najlepszych rajdowców, porozmawiać z uczestnikami Rajdu Dakar i mistrzami Polski.

Tegoroczna edycja targów była już piątą w historii. Przez dwa dni w Warszawie pasjonaci motoryzacji mogli oglądać prawdziwe perełki, które niedawno pojawiły się na rynku, spotkać podziwianych kierowców rajdowych, dowiedzieć się, jak to jest uczestniczyć w Dakarze, a także dokonać zakupów akcesoriów i specjalistycznego sprzęty i przy okazji rozeznać się w obecnie obowiązujących trendach na rynku samochodowym.

W tym roku można było podziwiać m.in. samochód treningowy Adama Małysza i Roberta Martona, w którym przygotowywali się do Rajdu Dakar 2014. Swoją relację z tegorocznych targów OffRoad zamieściła na Facebooku m.in. Off-fear, czyli kobieca szkoła jazdy 4x4. - Na wczorajszych targach OffRoad Show Poland było fajnie, spotkania ze znajomymi i nieznajomymi, piękne samochody, niesamowite rozwiązania techniczne.Czytaj też: Gala PLMMA 70. Trybson zdemolował rywala na Torwarze [ZDJĘCIA]

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!