(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Każdy, kto poszukuje pracy lub chciałby ją zmienić, powinien obowiązkowo odwiedzić w czwartek Pałac Kultury i Nauki. Odbędą się tam Targi Pracy organizowane przez portal internetowy Monsterpolska.pl Keep Poland Working.

Podczas targów będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy pracodawców z Warszawy i całego Mazowsza oraz porozmawiać z przedstawicielami firm o warunkach zatrudnienia i wymaganych kwalifikacjach. Na miejscu będzie można również przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną bez konieczności czekania i wizyty w siedzibie firmy.

Przed rozmową warto skorzystać z rad specjalistów, którzy poprowadzą warsztaty poświęcone skutecznemu prowadzeniu rozmów kwalifika- cyjnych czy pogłębianiu umiejętności wyszukiwania pracy. Podczas targów doradzać będą także trenerzy, którzy pomogą wybrać odpowiednią dla nas ścieżkę kariery.

Na chętnych czeka od godz. 10 do 19 blisko 40 pracodawców. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej...

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!