Najnowsze kolekcje na wiosnę i lato od polskich projektantów. Ciekawe warsztaty i spotkania, stoiska z kosmetykami i specjalna strefa dla mężczyzn. W weekend 11-12 marca na Stadionie Narodowym odbędą się Targi Slow Fashion #8 Wiosna.

Targi Slow Fashion to najlepsze jakościowo ubrania produkowane w Polsce przez polskich projektantów. Kupicie tu rzeczy z materiałów organicznych bądź takich, które powstały przy wykorzystaniu procesów recyklingu i/lub upcyklingu. Dzięki temu gwarantowana jest jakość zgodną z zasadami ruchu Slow, który definiowany jest jako lokalne, mądre i świadome podejście do konsumpcji.

11 i 12 marca Stadion Narodowy zamieni się w przestrzeń wypełnioną tysiącami ubrań, dodatków i akcesoriów od najlepszych polskich twórców. Całość zostanie podzielona na strefy: Premium, Casual, Street, Elegance oraz Kids.

Strefa dla panów i coś dla ciała
Na Targach Slow Fashion po raz kolejny powstanie również Strefa, w której panowie znajdą szereg produktów dla siebie jak np. ubrania, akcesoria, dodatki czy kosmetyki. Stały punkt targów to strefa Ciało z naturalnymi kosmetykami oraz usługami pielęgnacyjnymi.

Ofertę slow dopełni strefa Slow Food, czyli miejsce z jedzeniem od lokalnych dostawców oraz food trucki przed wejściem na targi. Organizatorzy szykują również niespodzianki w postaci zajęć warsztatowych, przybliżających ideę Slow Life.


Targi Slow Fashion #8 Wiosna, 11-12 marca 2017 r., Stadion Narodowy, bilety: 10 zł za dwa dni, dzieci i młodzież do lat 12 wstęp bezpłatnyZobaczcie też:


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!