Te książki wylicytujesz w ramach WOŚP 2015

Na WOŚP 2015 swoje książki przeznaczyli m.in. prof. Bralczyk i Anna Wendzikowska.
 za: youtube.pl

Polub nasz książkowy fanpage i bądź na bieżąco z literaturą!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 11 stycznia. Jednak już teraz można wylicytować książki i wspomóc w ten sposób potrzebujących, a w tym roku Orkiestra pomoże dzieciom i osobom starszym.

Zobaczcie, jakie książki można wylicytować na WOŚP 2015

Eugeniusz Korin, dyrektor Teatru 6. piętro wystawił na aukcję album Woody'ego Allena.
- To ważna dla mnie książka, ponieważ Woody Allen jest autorem, którego bardzo lubię wystawiać - mówi Korin w filmie promującym tę aukcję.

Jeżeli interesujecie się kinem (nie tylko tym tworzonym przez Woody'ego Allena), to możecie wziąć także udział w aukcji Anny Wendzikowskiej, które przeznaczyła na WOŚP swoją pierwszą książkę "Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic". Książka oczywiście z autografem.

Ilona Felicjańska proponuje torbę zaprojektowaną przez Maćka Muszyńskiego oraz dwie swoje książki (oczywiście z autografem): "Cała prawda" i "Jak być niezniszczalną".

Jeżeli jednak sądzicie, że książkowe licytacje WOŚP to wyłącznie książki znanych i lubianych, to jesteście w błędzie.

Prof. Jerzy Bralczyk także ofiarował na aukcję swoją książkę. Pozycja adresowana jest nie tylko do zwolenników poprawnej polszczyzny, lecz również do miłośników kulinariów. Zawiera bowiem felietony dotyczące nazw potraw. Okazuje się, że nawet my, Polacy, mamy z nimi nie lada kłopot...

Pewnie znacie Andrzeja Tucholskiego, autora bloga jestkultura.pl? Tucholski pojawia się na wielu eventach dla blogerów, coraz częściej widać go w Internecie. Ale to nie tylko bloger. To także autor książki "Admiralette" - pozycji, po którą powinni sięgnąć miłośnicy ltieratury fantasy. Powieść ukazała się w sierpniu 2014 roku.

Wideo

Kinga Czernichowska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.01.2015, 14:39

" złodziei, oszustów, ku__rew, pedałów i lesbijek." - do której z tych grup się zaliczasz?

07.01.2015, 09:53

Panie Bralczyk!? I pan w tym uczestniczy? Taki mądry, szanowany, a w jakimś stopniu rękę przykładający do lekceważenia postanowień sądów? No cóż? Mus to mus... Nie samym chlebem żyje człowiek? Nieprawdaż?

07.01.2015, 07:01

Mija czas a tu w tej POlsce solimarnej, nieudanej nic się nie zmienia. POstkomunistyczny kraj POlska to kraj dla złodziei, oszustów, ku__rew, pedałów i lesbijek.
Dla normalnych ludzi masz robotę do 67 lat, brak pieniędzy w OFE itp. itd.

07.01.2015, 06:19

Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy popierasz Porozumienia Zielonogórskiego które odmawia Tobie i Twojej rodzinie leczenia. Więcej na http://sklave.manifo.com/

06.01.2015, 23:27

na oszustów, zlodziei!
KONIEC Z GRANIEM ORKIESTRY, ktora straszliwie falszuje !!!!


[11:00:37] Maba: Owsiak skończył się 4 lutego 2014!Fakty są takie, że na wezwanie sądu nie przedstawił ksiąg rachunkowych, mimo że po pierwsze obliguje go do tego wezwanie sądu, a po drugie ustawa o dostępie do informacji publicznej. Poza tym ujawniając, w Owsiaka mniemaniu, czystą jak łza księgowość, mógł udowodnić winę Wielguckiemu, który zarzucił Owsiakowi wyciągnięcie z WOŚP 46 000 000 zł!

Dlaczego tego nie zrobił? Bo pewnie pogrążył by sam siebie, Dzidzię i tutti quanti. Poza tym, jak tylko zaczął się smród wokół Mrówki Całej, to Dzidzia od razu zawiesiła jej działalność, a filantrop w czerwonych portkach niemal tego samego dnia otworzył nową firmę "Jasna Sprawa" o profilu tożsamym z "Mrówką Całą". Po co tyle z tym zachodu? Pewnie chodzi o kwestie fiskalne...

Poza tym Wielgucki w sądzie pytał księgową Pilarską o FUNDAMENTALNE kwestie związane z księgowością oraz PODSTAWOWE kwestie obsługi programu z komputerowego z którym owa księgowa pracuje od 13 lat - tutaj nastąpiła totalna klapa. Aha, jakbyście zapomnieli kto był prezesem Złotego Melona i kto zatrudnił Owsiaka na stanowisku dyrektora graficznego to przypominał że Owsiak - on sam o tym zapomniał w sądzie.
[11:00:54] Maba: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,opage,4,title,Jurek-Owsiak-dla-WP-w-tym-kraju-kazdy-dostaje-baty,wid,17153617,wiadomosc.html#opinie

06.01.2015, 23:23

Biznesy Owsiaków zamiast pomocy dzieciom !
Jak Owsiak robil nas w balona, melona !
http://niezalezna.pl/62923-tajemnice-wosp-zona-owsiaka-podpisala-uchwale-o-zatrudnieniu-zony-owsiaka-pensja-9-tys-zl

Bloger Matka Kurka opublikował uchwałę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wynika z niej, że żona Jerzego Owsiaka, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, należała do grona osób, które podjęły decyzję o jej zatrudnieniu w fundacji na stanowisku prezesa. Z pensją 9 tysięcy złotych.

Bloger wskazuje, że choć to Owsiak zatrudnił swoją żonę i wyznaczył jej wynagrodzenie, z pisma wynika, że zatrudniła samą siebie, skoro występuje jako sygnatariusz uchwały - informuje portal telewizjarepublika.pl powołując się na kontrowersje.net Dokument podpisany został przez Piotra Burczyńskiego, Bohdana Maruszewskiego, Jerzego Owsiaka, Pawła Januszewicza i właśnie zainteresowaną - Lidię Niedźwiedzką-Owsiak.

Matka Kurka wskazuje, że kwota 9 tysięcy zł to jedynie początek: "...następnie podwyżki i premie w kolejnych latach. Kwotą bazową jest 9 tysięcy przyznane w roku 2002, ale w 2012 mamy już 13 850. Licząc średnio, za lata 2002 do 2012 spokojnie wyjdzie nam minimum 1 300 000 złotych".

06.01.2015, 22:02

@Starogardzianinie kiku,żal dpe ściska???

06.01.2015, 21:11

No, Owsiak z żoną i spółka mają się dobrze. Sąd zażądał transakcji finansowych do złotego melona i ksiąg rachunkowych i do dzisiaj ich nie okazał!!!! Jakby nie liczyć parę milionów brakuje....

06.01.2015, 18:46

WOŚP w sprawozdaniu finansowanym z roku 2013 w ogóle nie ujęła pieniędzy zebranych z aukcji allegro. Pytanie gdzie one są?! Nie dam ani grosza w tym roku, tak jak pomagałem co roku to teraz basta!