Teatr Capitol - bilety na "Di, Viv i Rose", czyli zwariowaną historię o trzech przyjaciółkach. Role odgrywają znane aktorki - Joanna Brodzik, Daria Widawska i Małgorzata Lipmann. Gwarantujemy popołudnie pełne wrażeń! Co więc trzeba zrobić, aby wygrać podwójne zaproszenie? To proste!


Źródło: lifestyle.newseria.pl

Teatr Capitol - bilety na "Di, Viv i Rose" mogą być Twoje! [KONKURS]


Jak zdobyć podwójne zaproszenie na sztukę 12 października (niedziela), na godz. 15:30?1. zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Dlaczego to właśnie do Ciebie powinno trafić podwójne zaproszenie?Nagrody otrzymają dwaj autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 października (środa) do godz. 14:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem, a podwójne zaproszenie będzie do odebrania tylko i wyłącznie w naszej redakcji. Od środy do piątku, od 9:00-17:00.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.
Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

"Di, Viv i Rose" to spektakl o trzech przyjaciółkach na scenie... i w rzeczywistości. Aktorki przeniosą Was w klimat pełen niefortunnych zdarzeń, wrażliwości i uśmiechu. Jest to spektakl, który porusza, bawi i opowiada o towarzyszkach na dobre i na złe. Czas trwania sztuki to 140 minut.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

  Komentarze (33)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  so-wwa

  Dziękujemy za udział w konkursie! Zwycięzcy dostali e-maila. Zachęcam także to udziału w pozostałych konkursach, które znajdziecie tutaj: http://warszawa.naszemiasto.pl/rozrywka/konkursy/

  blueberrypie

  Chciałabym, żeby zaproszenie trafiło do mnie, ponieważ wybrałabym się na nie z młodszą siostrą. Obydwie bardzo się różnimy i mało ze sobą rozmawiamy, rzeczą która nas łączy jest miłość do teatru. Liczę na to, że to wyjście zmieniłoby nasze relacje na bliższe. W końcu rodzina najważniejsza :)

  marcin30

  To zaproszenie jeśli bym wygrał byłoby dla mojej mamy i bliskiej niej osoby.Ponieważ byłem na tej sztuce wiem , że mógłbym ją swobodnie polecić.Pozwali ona bardziej wczuć się życie i zrozumieć je.Jest to sztuka naturalna i prawdziwa w eksponowaniu pokazanych w niej charakterów.Mojej mamie i jej bliskiej osobie , która mieszka z dala od niespokojnych dźwięków miasta pozwoli na chwilę kulturalnego hałasu o raz refleksję/

  marcin miksza (gość)

  To zaproszenie jesli bym wygrał byłoby dla mojej mamy i bliskiej niej osoby.Ponieważ byłem na tej sztuce wiem , że mógłbym ją swobodnie polecić.Pozwali ona bardziej wczuć się życie i zrozumieć je.Jest to sztuka naturalna i prawdziwa w eksponowaniu pokazanych w niej charakterów.Mojej mamie i jej bliskiej osobie , która mieszka z dala od niespokojnych dźwięków miasta pozwoli na chwilę kulturalnego hałasu o raz refleksję/

  Lidzia812

  Moja przyjaciółka ze swoim facetem zakończyła związek
  pocieszyć ją to mój obowiązek :)
  Dzięki Wam w teatrze piękny dzień z nią spędzę
  i smutne myśli z głowy jej wypędzę.
  Przy doborowej obsadzie uśmiechu nabrała
  chwilę zapomnienia i rozrywki miała. :)

  Anna Sarosiek

  Ponieważ w ten sposób chciała bym uczcić 25 rocznicę ślubu a do tej pory jeszcze nigdy nic nie wygrałam i może było by dobrze udowodnić mężowi że też coś potrafię.

  Ag

  Myślę, że fakt, iż 15 października rozpoczynam nową pracę po roku przerwy, niesamowicie się z tego powodu denerwując, jest najlepszym powodem.

  fredoza

  ponieważ ulegając wpływom moich kochanych rodziców (których serdecznie tu pozdrawiam) zdobyłam wyższe wykształcenie, które to obudziło we mnie potrzebę obcowania z tzw kulturą wysoką, jednocześnie nie budząc smykałki do biznesu, która dawałby szansę na zarobienie środków, które to obcowanie by umożliwiały. Wobec tego dramatu, redakcja nie powinna być obojętna! A najlepszym remedium na dramat są bilety na komedie :)

  m.chodowiec79@...

  Chciałabym zabrać męża, obejrzeć dobrą sztukę i uczcić naszą 3. rocznicę :)

  clover111@...

  Ponieważ to wspaniała okazja do spędzenia razem rocznicy z moim chłopakiem. Oboje uwielbiamy Teatr i Kino a taka niespodzianka byłaby wspaniałym uwiecznieniem rocznicy naszego związku.
  Do tego wprost uwielbiamy Panią Joanne Brodzik i dawno nie mieliśmy okazji jej nigdzie oglądać.

  kacha

  Przeciez to oczywiste! Jak mawiają: "Twoje przyjaciółki prawdopodobnie będą żyć dłużej niż Twój mąż,więc otocz się jakimiś dobrymi" :) Zatem ja już zacznę dbać o moja przyjaciółkę i jej dobry nastrój zabierając ją na tą sztukę :-)

  anna_cwyl@...

  Chciałabym wygrać te bilety ponieważ nie oglądałam jeszcze sztuki o tak ciekawej tematyce :)

  joannagrabarek@...

  Od ponad roku aktywizuje moja mame , chodzac z nia do teatru, na kawe i do kina. Byloby milo, abym mogla ja zabrac do TEATRU CAPITOL z wasza pomaca i przy akompaniamencie waszego sponsoringu. Zadbany senior , to szczesliwsze zycie i szczesliwsza rodzina.

  natka294@...

  Dlaczego? Zabrałabym na spektakl swoją przyjaciółkę, która tak samo jak ja, uwielbia chodzić do teatru. Dodatkowo, jestem pewna, że dzięki paniom: Brodzik, Widawska i Lipmann umiliłyby mi wieczór po ciężkim tygodniu pracy... ;)