Dwóch n o r m a l n y c h mężczyzn. Etnograf i pułkownik rezerwy. I ona – czkawka. Przełamanie normy. Szaleństwo? Nieheteronormatywność? Choroba? Zjawisko paranormalne? Domowe bożki i stworze, zdusze, demony i zmory? Babka. "Czkawka" to sztuka pełna odpowiedzi na wiele pytań. Sprawdź, co zrobić aby zdobyć podwójny bilet na wyjątkowy spektakl!

Jak zdobyć podwójne zaproszenie na sztukę "Czkawka" w reżyserii Sylwestra Biragi w Teatrze Druga Strefa? (Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na 27.09, godz. 20.00) - KONKURS ROZWIĄZANY1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl

3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa
4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Jaką cudowną moc chciałbyś posiadać i dlaczego?Podwójny bilet na 27 września otrzymają autorzy dwóch najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26 września (piątek) do godz.14:00.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz niemających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji"Czkawka", reż. Sylwester Biraga, fragment sztuki:
Siergiej: To się zaczęło z miesiąc temu… Odezwała się do mnie… Najpierw mówiła jak dziecko, potem się rozkręciła… Sam słyszałeś, jak to wygląda. Potem wyskoczyła z tym Andriejką, który jest w tobie… Jestem normalnym człowiekiem. Przez nią przestałem palić. Ledwo coś zrobię nie po jej myśli – od razu zaczynam czkać. Zapalę papierosa i czkam… Wódki się napiję – i czkam… Przez to cudowanie wpadłem w ciąg alkoholowy na trzy dni i trzy dni trzymała mnie czkawka…
Fiodor: Powiedz mi – w jaki sposób zdołała się u ciebie… w tobie… umościć?... Jeżeli nie jesteś psycholem, to wychodzi na to, że ona jest psychiczna?!
Siergiej: Opowiadałem panu… tobie… wczoraj o piwie, nie pamiętasz?...
Fiodor: Wobec tego pogadajmy po męsku, póki sobie śpi. Jesteś mężczyzną, chociaż żyje w tobie baba… Dobra… Niech ci będzie… Wszystko to jest bardzo ciekawe, oczywiście… ale po co ja tu na dokładkę?... Jestem żołnierzem i z czymś takim spotykam się po raz pierwszy w życiu. Do głowy by mi nawet nie przyszło, że będę…
Siergiej: Napijmy się… Niech się dzieje, co chce…

Czytaj także

  Komentarze (11)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  CiasteczkowyPotwór

  Moc rozumienia kobiet. Och ile ja bym za to dał. A dlaczego? Hmmm...my faceci jesteśmy tacy prości! Do tego tak bardzo staramy się, by kobietom z nami było łatwiej i przyjemniej żyć. Niestety przez to, że nie wiemy o co naszym Paniom chodzi, życie z nami jest skomplikowane i usiane górami i dolinami.
  Jeśli kobieta rozstrzyga ten konkurs, to niech dalej już nie czyta! ;)
  *Pewnie łatwiej uzyskać moc supermana, spider-mana i hulka w jednym niż ww. "rozumienia"

  muszka_owocówka

  Mieć taki palec u jednej z rąk, który uzdrawia po dotknięciu nim do chorej części ciała. Niezależnie czyjej.

  Wojtek

  Chciałbym posiadać moc kopiowania własnej osoby. Zawsze narzekamy, że dzień jest zbyt krótki. Gdyby tylko istniało wielu "mnie" moje możliwości byłyby nieskończone...

  magang

  Chciałabym posiadać moc uzdrawiania ponieważ zdrowie jest najważniejsze, a dobre samopoczucie daje siłę i motywację do dalszego działania :)

  wszystkich.was.zabije@...

  Chciałabym mieć moc wpływania na ludzkie emocje, wrażenia i odczucia, wierzę, że dzięki temu można by było zmienić caały świat! Trochę radości tu i ówdzie, tam trochę powagi, usunęłoby się znudzenie i niechęć, i od razu ludzie zaczynają działać w dobrym kierunku, bo przecież to od nas i od naszych chęci wszystko zależy. :)

  MG

  Tylko i wyłącznie cofanie czasu nieskończoną ilość razy.Można by jak Hermiona iść na wiele zajęć (lub spotkań wielu ludzi,robić mnóstwo ciekawych rzeczy i doba wcale nie byłaby za krótka:P)

  ph

  Latanie przede wszystkim! Właściwie już to potrafię, ale potrzebuję nieco więcej treningu w naszej rzeczywistości, bo do tej pory latałam tylko w innych wymiarach. W powietrzu czuję się wolna, zapominam o wszystkich przyziemnych sprawach, kłopotach. Przydałaby się też umiejętność teleportacji, żeby na czas wywiązywać się z rozmaitych zobowiązań i czytania w myślach innych ludzi, żeby nie zawracać sobie głowy tymi nieuczciwymi, a poświęcać więcej uwagi tym, którzy mają czyste intencje. Do tego zestawu poproszę jeszcze zdolność zatrzymywania czasu, żebym robiąc mnóstwo fajnych rzeczy, miała się kiedy wyspać :)

  Stiwi

  Chciałbym posiadać moc przemieszczania się w w czasoprzestrzeni, ponieważ mógłbym powiedzieć żonie, że idę po bułki i w tym czasie skoczyć do kumpli na małe piwko, a potem wrócić szczęśliwy z bułkami do domu i życie było, by piękne :)

  lulu

  Chciałbym posiadać moc wpływania na ludzkie myślenie, aby wszyscy myśleli pozytywnie, a wtedy świat byłby pełen miłości i pokoju i skończyłyby się wszelkie wojny, waśnie i nieporozumienia. Nastałby raj na ziemi.