TEDxYouth@Marszałkowska już 11 stycznia [patronat MM] TEDxYouth@Marszałkowska już 11 stycznia [patronat MM]

„Pass on creativity! Kreatywność - przekaż dalej!” - to hasło ... (© MM Warszawa)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

„Pass on creativity! Kreatywność - przekaż dalej!” - to hasło wywoławcze towarzyszyć będzie konferencji TEDxYouth@Marszałkowska, która odbędzie się 11 stycznia w Klubie Komediowym w Warszawie.


TEDxYouth@Marszałkowska, 11.01.2015 r., godz. 12.00-18.00, Klub Komediowy, Plac Zbawiciela 1.- Czym właściwie jest kreatywność? Czego dotyczy to tak popularne w ostatnich latach hasło? Sądzimy, że z prawdziwą kreatywnością jest trochę jak z filozofią i miłością: potrzebuje czasu, samotności, refleksji, regularnej pracy. Prawdopodobnie nie znajdziemy jej w miejscach, które nadążając za modą i wpisując się w prawa rynku, kuszą szybkim samorozwojem i weekendowymi warsztatami kreatywności - piszą organizatorzy styczniowego TEDxYouth@Marszałkowska.

TEDx to konferencje organizowane niezależnie na całym świecie na zasadach licencji udzielanej przez TED - organizatora prestiżowych, amerykańskich konferencji, na których mówcy zarażają publiczność „ideami wartymi propagowania”. Wiele z tych wystąpień zdobyło dużą popularność wśród internautów (ted.com).

Zobacz również: Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy?


- Takiej właśnie atmosfery doświadczycie na TEDxYouth@Marszałkowska. Spotkacie ludzi prezentujących różnorodne dziedziny i mających za sobą różnorodne doświadczenia. Zobaczycie kreatywność nie tylko w literaturze, ale też w nauce i... w parzeniu kawy! Udział w konferencji to doskonała okazja do networkingu, poznawania nowych ludzi. Zaplanowano też małą, ale eklektyczną część koncertową - podkreślają organizatorzy wydarzenia, które odbędzie się 11 stycznia w Klubie Komediowym.

Wstęp na konferencję jest darmowy, ale wymaga rejestracji. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp otrzymają wybrane zgłoszenia. Więcej informacji na stronie tedxmarszalkowska.com.

Portal MM Warszawa jest jednym z patronów medialnych TEDxYouth@Marszałkowska.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!