Specjalnie na ten jeden wieczór, podziemia Teatru Wielkiego zostaną zaaranżowane w wyjątkowy sposób. "Opowiem wam to, czego nie udało opowiedzieć mi się przez cały rok" - zapowiada tajemniczo artystka.

Impreza odbędzie się 11 maja na placu Teatralnym 1 w podziemiach Teatru Wielkiego.

- Za kilka dni minie rok od wydania płyty Ramona Rey 4. Nie chodzi mi o celebrowanie, ale jest to okazja, by zaprosić Was do siebie i dopowiedzieć wszystko, czego nie udało mi się powiedzieć przez ten rok - zapowiada artystka, która dla wszystkich gości tego wieczoru przygotuje wyjątkową oprawę. - Zapraszam Was na koncert w Warszawie. Specjalnie na ten dzień zaaranżujemy przestrzeń w Podziemiach Teatru Wielkiego w Warszawie. Postaramy się zrobić to jak najlepiej, ale wiadomo, najpiękniejszym wystrojem i źródłem najlepszej energii będziecie WY. Do zobaczenia!

Bilety na to wydarzenie kosztują 30 zł i można je kupować tutaj. W dniu koncertu wejściówki będą kosztować 35 zł.

Ramona Rey to wokalistka, autorka tekstów, polska piosenkarka muzyki pop i klubowej.


Zobaczcie też: Pitbull: Ostatni pies. Byliśmy na premierze najnowszej części filmu!

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!