Funkcjonariusze wołomińskiej komendy zatrzymali 45-letniego Ryszarda Sz. Przez ponad 5 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Kilka dni temu podczas awantury, jaką wywołał będąc pod wpływem alkoholu pobił 83-latkę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci zaalarmowani przez rodzinę umieścili sprawcę przemocy w rodzinie w policyjnym areszcie oraz złożyli wniosek do sądu o zastosowania tymczasowego aresztowania. Ten bez wahania nakazał umieścić mężczyznę na okres 3 miesięcy w areszcie śledczym. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wołomińskiej komendy kolejny raz otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Zgłaszająca interwencję kobieta oraz sprawca byli doskonale znani miejscowym funkcjonariuszom. Na terenie posesji, gdzie wspólnie zamieszkiwali często dochodziło do awantur. 45-latek atakował nie tylko swoją 83-letnią matkę, ale i swoją siostrę i szwagra. Wobec całej rodziny używał nie tylko słów obelżywych, ale również groził uszkodzeniem ciała, pozbawieniem życia i spaleniem domu. Wielokrotnie słowa przeradzały się w czyny, wówczas bił, szarpał i popychał, szczególnie swoją matkę, od której często żądał pieniędzy na alkohol.

Ostatnia awantura dla 83-latki zakończyła się licznymi obrażeniami twarzy. Policjanci zatrzymali i umieścili w policyjnej celi 45-letniego Ryszarda Sz. Badanie wykazało blisko 2,6 promila alkoholu w jego organizmie. Zebrany materiał dowodowy wskazywał, że mężczyzna znęcał się nad całą rodziną od stycznia 2006 roku. Funkcjonariusze złożyli w sądzie w Wołominie wniosek o tymczasowe aresztowanie 45-latka. Sąd bez wahania nakazał umieścić mężczyznę na okres 3 miesięcy w areszcie śledczym. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!