Tragiczna kąpiel z taboretem. Chciał wziąć prysznic, omal nie stracił męskości. Ikea odpowiada

Są tanie, ogólnodostępne i popularne. Meble z Ikei ma dziś w swoim domu chyba każdy z nas. Jednak nie każdy powinien siadać na nich nago, szczególnie jeśli jest mężczyzną. Dość boleśnie przekonał się o tym pewien Norweg.

Claus Jørstad‎ chciał wziąć całkiem normalny prysznic. Pech chciał, że zamiast robić to na stojąco, postanowił usiąść na krześle popularnej sieci meblowej. Gdy skończył, zorientował się, że jego jądro utknęło w jednym z otworów siedziska, a on zakleszczył się w plastikowym taborecie. Na domiar złego, mężczyzna zostawił telefon komórkowy za daleko, by móc go dosięgnąć. Na szczęście, polanie zakleszczonego narządu wodą sprawiło, że Claus zdołał się wyswobodzić ze śmiertelnego potrzasku. A gdy tylko doszedł do siebie postanowił całość sytuacji opisać na fanpage’u firmy:

Szwedzka firma doradziła, by z feralnego mebla korzystać jednak w ubraniu. Po swoim poście Claus Jørstad‎ stał się znany w internecie i zaczął budować swoją sławę w oparciu o “prysznicowy incydent”. Widać feralna kąpiel wyszła mu jednak na zdrowie.

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.09.2016, 14:24

na pewno nie zrobię z tego międzynarodowej afery, to tylko pokazuje na jaką śmieszność dziś są gotowi narazić się ludzie szukając poklasku, tyle na temat

09.09.2016, 14:06

że Tobie przydarzy się równie idiotyczna i małostkowa przygoda.
Pozdrawiam serdecznie, życząc udanego weekendu.

09.09.2016, 13:59

czemu zmieniasz cały czas nicka, nie pisałem w odpowiedzi do ciebie, wstydzisz się swoich wypowiedzi czy może prowadzisz dyskusję sam-a ze sobą pod różnymi nickami? hahaha..... to nie ja użyłem pierwszy wulgarnych słów, siłą moich argumentów jest pokazanie jak idiotyczne i małostkowe są to problemy kiedy ktoś ma przygodę ze stołkiem i robi z tego aferę, a porównywanie tego do afery VW to już z lekka przesada

09.09.2016, 13:32

ale to Ty właśnie pokazałeś słabość swoich przykładów. Zamiast argumentów skupiasz się na moim chamstwie?
Jak się nie ma pojęcia to później właśnie trafiają się tacy jak Ty internauci (kffiatki).

09.09.2016, 13:18

nie porównuj afery VW do przygody idioty ze stołkiem z Ikea, dwie różne sprawy, chamstwo zostaw dla rodziny, ja nie obrażałem nikogo pisząc, ty brak argumentów nadrabiasz arogancją i chamstwem

09.09.2016, 12:42

to co musiał koncern zrobić na rynku "głupoli" ? Co zrobił dla polskich posiadaczy?
Ty się znasz, wpieprzaj dalej patriotycznie sól drogową.

09.09.2016, 10:32

nie porównuj wszystkich do idiotów z USA, tam może tak jest , za głupotę ludzką najlepiej niech zapłacą producenci???, jak się zatniesz maszynką do golenia - niech płaci producent maszynek ?, dlaczego ? bo za ostra? jak przytniesz przyrodzenie suwakiem od spodni to płaci producent spodni ?

09.09.2016, 10:28

Ja bym się nie chwalił, że jajko zmieściło sie w tak małą dziurkę....