Tragiczny finał wigilijnej bójki na noże. Jedna osoba nie żyje

redZaktualizowano 
Tragiczny finał wigilijnej bójki na noże. Jedna osoba nie żyje. Zdjęcie ilustracyjne. Robert Szwedowski
Tragedią zakończyła się bójka do której doszło w wigilijną noc na Mokotowie. W awanturze, w której brało udział około 10 mężczyzn użyto noży. Jedna osoba zmarła.

O sprawie jako pierwsze poinformowało radio RMF FM. Po bójce do szpitala a z ranami ciętymi i kłutymi trafiło czterech mężczyzn. Obrażenia jednego z nich nie pozwoliły na uratowanie go.

Zobacz też: Warszawa bez ludzi. Stolica ponownie opustoszała na Święta [ZDJĘCIA]

Policja prowadzi działania wyjaśniające sprawę. Na razie zatrzymano osiem osób, choć prawdopodobnie to nie koniec. Zabezpieczono także kilka noży, którymi posługiwano się podczas awantury.

O spowodowanie ran kłutych ze skutkiem śmiertelnym podejrzewany jest 27-letni Kacper J., który na razie przebywa na wolności.


Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.12.27 17:27:13

Na zebraniach KOD tego uczą ?

2016.12.26 00:56:36

Co Ty masz w głowie debilu?!!!

2016.12.26 00:23:18

Czciciele żyda i jego Biblijnej rodziny wyszli właśnie z kościółka i nawracali niewiernych nożami bo nie mieli mieczy.Za taki czyn należy im się królestwo niebieskie.Przynajmniej tak uczy Biblia i koran.Jedno i drugie to rynsztok dla człowieka i jego bliźniego.

2016.12.26 00:13:46

Jezus,Maria,Mojżesz pisze się dużymi literami a przecież to żydzi!!!! Żyd też człowiek.A nawet król żydowski (INRI)-Jezus Nazareńczyk Król Izraela.Ostatnio podobno mianowany Królem Polski.Czyżby kondominium Izraela??????Chyba napewno tak.Zdrajcy zawsze w Polsce uważali się za prawdziwych patriotów!!!!

2016.12.26 00:05:41

To banda prawdziwego - kurdupla stukniętego!!!

2016.12.26 00:02:11

Co ty pierdzielisz.Przecież ci Policjanci nie są z Krakowa!!!!

2016.12.25 22:01:10

Na zdjęciach Akademiki Kraków: Hajduczek na Miasteczku Studenckim AGH

2016.12.25 21:17:01

Pewnie prawdziwi patrioci w koszulkach z godłem

2016.12.25 20:05:04

do kazik - znowu ciulu nie wziąłeś leków.

2016.12.25 12:04:00

Nie zydowskie a żydowskie, i polskimi pisze się z małej litery nieuku. Jeżeli masz zamiar coś konstruktywnego napisać, to najpierw walnij się w swój pusty sagan.

2016.12.25 11:42:23

Czyszby zydowskie bojowki KOD zderzyly sie z Polskimi obywatelami