Wśród 745 skontrolowanych, trzech kierowców było nietrzeźwych. 30-letni Radosław Z. zatrzymany do kontroli na ul. Mokry Łuk, kierujący fordem miał 0,6 promila alkoholu we krwi i odpowie za przestępstwo. Dwaj pozostali odpowiedzą za jazdę po spożyciu alkoholu. Poranne działania pt. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były na ul. Puławskiej, Al. Jerozolimskich, Treny i Mokry Łuk.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” na ul. Puławskiej, Al. Jerozolimskich, Treny i Mokry Łuk w Warszawie. Skontrolowali 745 kierowców. W ręce Policji wpadło trzech nietrzeźwych. 30-letni Radosław Z. zatrzymany do kontroli na ul. Mokry Łuk kierujący fordem miał 0,6 promila alkoholu i odpowie za przestępstwo. Dwaj pozostali odpowiedzą za jazdę po spożyciu alkoholu - mięli kolejno 0,48 i 0,27 promila alkoholu.

Policja przypomina, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!