Policjanci z Nowego Dworu Maz. po raz kolejny zatrzymali mężczyznę, któremu zarzuca się znęcanie nad żoną. Swoją agresję Andrzej B. przenosił także na interweniujących funkcjonariuszy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z Nowego Dworu Maz. po raz kolejny zatrzymali mężczyznę, któremu zarzuca się znęcanie nad żoną. Swoją agresję Andrzej B. przenosił także na interweniujących funkcjonariuszy. 36-latek na wniosek policjantów i prokuratury został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Pierwsza informacja o agresywnym zachowaniu Andrzeja B. dotarła do nowodworskich policjantów w lipcu br. Jak ustalili wówczas funkcjonariusze, 36-latek od dłuższego czasu znęcał się nad swoją żoną. Kobieta nie wytrzymywała już ciągłych zaczepek, straszenia i kierowania gróźb pod jej adresem. Mężczyzna posuwał się także do rękoczynów.

Policjanci kilkakrotnie podejmowali interwencje w stosunku do Andrzeja B. Podczas dwóch prób zatrzymania mężczyzna był szczególnie napastliwy, odpychał, kopał i gryzł funkcjonariuszy. Za każdym razem mundurowi sporządzali odpowiednią dokumentację. W końcu na wniosek policjantów i prokuratury sąd postanowił o zastosowaniu w stosunku do Andrzeja B. środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztowania.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!